Wpis z mikrobloga

@GameDSS A nie? Skoro była walka osoby de facto niepełnosprawnej ze zdrową, to w zasadzie jedyną barierą przed walką laski z facetem byłaby chyba już tylko ta kulturowa, bo trochę trudno by się było zachwycać widokiem gościa sadzącego high kicki jakiejś kobicie. Ale tak czy siak, to dalej by siedziało w tej cyrkowej konwencji, gdzie ludziom się pokazuje dziwne rzeczy, babę z brodą, człowieka -slonia, itd.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL ale czaisz że dla normalnego człowieka nie ma różnicy czy to się nazywa fame MMA czy #!$%@? MMA, czy jak jakieś inne mordobicie z pato celebrytami, które nie ma nic wspólnego ze sportem czy nie czaisz?XD

A była taka walka w tym waszym #!$%@? świecie i tyle XD
  • Odpowiedz
@bizonsky Ale o #!$%@? ci chodzi? XD

Typ pisze o FAME MMA w kontekście walki kobiety z mężczyzną, nie słyszałem o czymś takim, zdziwiło mnie to i sam musiałem sprawdzić i takiej walki nigdy nie było, więc to napisałem. Co mnie obchodzi, że gdzieś indziej były takie walki? XD
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL nie napisał nic takiego w kontekście walki kobiety z mężczyzną, zapytał czy fame MMA jest lewackie, wątek jest o współczesnych ustawianych mordobiciach dla mało inteligentnych ludzi i fame MMA padło prawidlowo w tym kontekście, jako "sport" dla patologii który się rozprzestrzenia na jeszcze większą patologie jaka są walki chłopów przebranych za baby itp
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL nie, wątek jest o tym, że straszny film przewidział dzisiejszy "sport" skrojony tak aby jak najwięcej w nim "szokowało" dla głupich mas, z czego fame MMA jest takim współczesnym sportem dla głupich mas
  • Odpowiedz