Wpis z mikrobloga

@Adaslaw: 1. Bez kombinacji na ten moment to prawda, jest światełko w tunelu, że od A13 zacznie się to zmieniać. 2. Nie jest to najbardziej udany telefon od Google, jeżeli Ci się nie spieszy to lepiej poczekać na Pixela 7 (premiera prawdopodobnie początek października 2022) który będzie posiadał procesor Tensor 2 generacji, większą baterię i nie będzie taką cegłą(chociaż przecieków jest jeszcze mało). Pixel 6 to dobry telefon który potrzebuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@avira:
1. Dziękuję za odpowiedź.
2. Co to jest a13? Android 13? Jeśli tak, to jest oficjalne info, że Google dostarczy Android 13 na Pixel 6?
3. Wiadomo czy Pixel 7 będzie w Polsce do kupienia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adaslaw: 1. Ogarnia częstotliwości 5g z plusa, reszta sieci ma atrape 5g i raczej lipa
A13=android 13 którego napewno google.dostarczy na Pixel
Pixel jest dla google tym czym iPhone dla Apple
  • Odpowiedz
@Adaslaw: Tak chodzi mi o Androida 13. Napisałem o tym dlatego, że na Pixelu 6 na wersji beta A13 Google dodało pliki konfiguracyjne dla niektórych polskich operatorów przez co niektórym osobom zaczęło działać 5G i technologia VoLTE. Jest więc szansa, że Google zacznie wspierać nasze sieci komórkowe (co nie oznacza wejścia Google na rynek Polski)

Co chodzi o politykę aktualizacji na Pixelu 6 to aktualizacje androida zapewnione są do października
  • Odpowiedz
@Adaslaw: Zgadza się, aczkolwiek na empiku występują tak jakby sprzedawcy i empik jest w tym przypadku pośrednikiem. Więc wychodzi na to samo jakbyś kupił w jakimś sklepie noname(w tym przypadku jest tam deluxury i kilka innych, zobacz, że mają oni swoje strony sklepowe) Dlatego jeśli już to tylko amazon.

Jeśli zależy Ci na czystym androidzie i gwarancji aktualizacji (zupełnie tak samo jak mi) to możesz zainteresować się nothing phone który
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@avira: o kurna. Czyli jeśli kupię tam na empiku ten telefon, a telefon się zepsuje, to wtedy mam użerać się z empikiem czy z tą firmą krzak?
  • Odpowiedz