Wpis z mikrobloga

3 sezon #forallmankind ssie pauke.

Tragedia co się stało z tym serialem. To było takie dobre, napisane z pomysłem wciągające. a teraz.. to bardziej słitaśne historie bohaterów, oczywiście mniejszości kulturowych jacy to oni biedni.. i to jest cała treść. Wątek kosmosu stanowi tło.. nawet coś tak dużego jak odnalezienie wody na marsie, czy sama akcja na marsie stanowi nic nie znaczące tło dla histori ucięmiężonych lgbt.. w drugiem sezonie już był spadek ale finał był mega, a 3 sezon od początku to padaka totalna, wprowadzając ogrom idiotyzmów bzdur.
Nie ma w tym serialu więcej żadnych emocji jak kiedyś. Opowiadanie historii miłosnych bohaterów i ich krzywe miny, tyle.

Nie wiem czy dociągnę do końca, żaden odcinek w tym sezonie mi się nie podobał i uważałem za słaby. a było już ich 6.

#seriale
  • 4
@r5678: Polecam przeskakiwanie co kilka sekund klawiszami, bo inaczej nie da się tego znieść. Jak ktoś zaczyna gadać to nie ma to znaczenia, bo jest to rysowanie się emocji przez kilka sekund, same reakcje. 99% można być pewnym o czym są różne kłótnie, sprzeczki, fochy itp. na bazie wcześniejszych sytuacji. Sceny krajobrazowe i akcji są oczywiste i wiadomo co się dzieje.
Np. w ostatnim s3e6 kłótnie z gabinetu prezydenckiego można pominąć
@Temeraire: Napisałem długi post i wszystko się skasowało bo źle mi się kliknęło :/ jestem zły bo nie jestem w stanie ująć to co miałem na myśli jeszcze raz bo nie mam takiej weny.

Kiedyś te wątki miały sens i jakiś kontekst z czegoś wynikały. Podobało mi się nawet jak sprawnie je wstawiono. Obecnie serial całkowicie stracił na głębi. Poprzednio serial skupiał się na relacjach międzyludzkich oraz podboju kosmosu, wątki lgbt