Wpis z mikrobloga

Nie możesz napisać nic na ukraińców, bo zostaniesz nazwany onucą, ale ja czekam na ten kwik jak zacznie się odbudowa i zamiast polskich budowlańców, bo to bracia i najlepsi kumple, ukraina weźmie Niemców i Angoli i się skończy przyjaźń ukraińsko - polska xD a teraz czekam na wyzwiska od ruskich onuc, bo nie podoba mi się to traktowanie Ukraińców ¯_(ツ)_/¯ większość przyjezdnych to bogate osoby, a biedniejsi zostali na odstrzał.
#ukraina #takaprawda #wojna
  • 36
@Veillo:

bo nie podoba mi się to traktowanie Ukraińców ¯\(ツ)/¯ większość przyjezdnych to bogate osoby, a biedniejsi zostali na odstrzał.

To jedź po tych swoich Ukraińców. Jedź NA Ukrainę a nie #!$%@? że ci ich szkoda. Trollu ukrainski.
@Veillo:

ukraina weźmie Niemców i Angoli

Lepiej by na Ukrainie były zbudowane drogi przez Niemców i anglików niż by ich ogóle nie było i Polska wschodnia nadal nie była by skomunikowana z Ukrainą.
@Veillo: To po co podkreślasz że:
1. biedniejsi zostali na Ukrainie. (kogo to ma obchodzić kto został i jaki jest ich stan majątkowy)
2. czeka ich za to odstrzał. (i co z tego)
a o Polaków już się tak nie martwisz. Mnie na przykład jaja bolą bo jestem samotnym przegrywem i tez jestem biedny.
via Android
  • 0
@BayzedMan dupa mnie boli, bo ukraińce dostają socjal na równi z Polakami i my to wszystko fundujemy, a po wojnie wypną się na nas dupą, bo już potrzebni Polacy nie będą.
@Veillo: Ukraińcy od 2013 roku do 2018 są odpowiedzialni za wzrost Polskiego PKB aż o 13%, nagle zapominamy kto pracował w najgorszych pracach za minimalną przez tyle lat?
Niech ci w zamian ściągną inżynierów i lekarzy lepiej, wtedy będziesz zadowolony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)