Wpis z mikrobloga

Jedyny, "pozytywny" aspekt tej wojny, to fakt, że prawicowe barachło zrzuciło swe maski i juz bez zbędnej krępacji liżą kacapskie dupska.

Mam nadzieję, że niektórzy ich wyznawcy przejrzą na oczy.

Źródło - https://twitter.com/SykulskiLeszek/status/1547663129135308801


#ukraina #wojna #bekazprawakow #neuropa #ruskapropaganda
Pobierz
źródło: comment_1657888379ANNVsVcw7rmSC90PAumSeL.jpg
  • 46
@vulfpeck: ja przejrzałem, choć wyznawcą Sykulskiego nie byłem, po prostu lubiłem obejrzeć jego materiały i jego punkt widzenia, dla równowagi, ale to co opowiada od 24 lutego nie ma już nic wspólnego z szukaniem równowagi, to jawna, skrajna, bolszewicka narracja. Naprawdę, nie podejrzewałem go wcześniej o tak wielkie umiłowanie do brutalnych, zamordystycznych rządów terroru jakie panują w Rosji, a tu proszę. Wyszło szydło z worka.
@vulfpeck: Przecież to nawet oficjalna propaganda Rosji jest już bardziej składna niż brednie tych pajaców. Putin i jego przydupasy opowiadają o tym, jak to cały świat się na nich uwziął i jak to muszą się bronić, bo część Ukrainy to tak naprawdę tereny, na których mieszkają prześladowani Rosjanie.

Nie było mowy o żadnej mistycznej wojnie konserwatystów z LGBT, ale prawica używa tego skrótu chyba częściej niż lewica i nawet tu go