Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam kogoś kto byłby zainteresowany współpracą w obszarze stawiania stron, tworzenia aplikacji mobilnych.
Ja odpowiadam za całą stronę wizualną ui, ux i szukam kogoś kto zająłby się kodowaniem. Raczej praca po godzinach.

Najlepiej ktoś z zajawką. W celu nauczena się czegoś nowego, podciągnięciu skilla no i oczywiście zarobieniu jakiegoś sianka.

#frontend #webdev #aplikacje
  • 20
@mayke: a kto ma wiedzieć jeśli nie ty? Składasz propozycje, którą byłbym potencjalnie zainteresowany. Mam spore doświadczenie i duże projekty na koncie, więc nie pracuje charytatywne. Stąd też moje pytania...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SlimKirby: składam propozycje zbudowania zespołu, szukania zleceń, zdobywania doświadczenia i dopiero zarabiania, które jest po prostu zależne od zaangażowania i umiejętności.
@mayke: boisz się jak ognia konkretów. Czyli co zakładasz, że początkowo twój pomysł będzie realizowany za darmo, a gdy zacznie przynosić zyski ty zdecydujesz kto się najbardziej angażował i wtedy zapłacisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SlimKirby: xd jakie za darmo. Ty chyba wgl nie rozumiesz o co chodzi. Szukam kogos z kim mógłbym WSPÓLNIE pracować nad zleceniami, które ZNAJDZIEMY, za które ZAROBIMY siano, którym na samym końcu sie PODZIELIMY. Czaisz?