Wpis z mikrobloga

Przyznam, że mimo mojej negatywnej oceny Konfederacji nie od dzisiaj to jestem zaskoczony tym jak ci ludzi szybko przejeli radykalne hasła i narrację Olszańskiego/Jabłonowskiego i nawet wspólnie z nim działają.
Naprawdę mam watpliwośc jak się zachowają w chwili jeszcze wiekszego zagrożenia skoro teraz tak bez żenady graja przeciwko polskiej racji stanu.
I zastanaiwam się czy w ich działaniach na rzecz ułątwienia dostepu do broni nie ma drugiego dna. Bo już przecież kilka lat było tak ,ze polscy nacjololo z patriotycznych grup strzeleckich dokonali zamachu terrorystycznego na Ukrainie na zlecenie Rosjan.
Trzeba wiadomo komu oddać, że po zniknieciu prorosyjskich komunistów potrafili w ciagu 20 kilku lat przerobić polskich narodowców z antyrosyjskich na prorosyjskich. Niesamowite.

#ukraina #rosja #konfederacja #neuropa
#4konserwy #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
@szurszur: Konfiarze chcą dostępu do broni by mieć łatwiejszy zamach stanu, nie oszukujmy się :)

dlatego też nie uważam już że pochowanie pod progiem to rozwiązanie, sądzę że rozwiązaniem jest delegalizacja.
w skrócie: konserwy wszędzie takie same, obrzydliwi endecy zawsze razem
  • Odpowiedz
@szurszur: Trzeba przede wszystkim zbadać ich powiązania z rosyjskimi szpiegami i organizacjami. Macierewicz wywiad rozwalił i nikt nawet się nie interesuje, że w Konfederacji co drugi ma regularne kontakty z ruskimi politykami, organizacjami, mediami, niektórzy jak Braun spotyka się ze znanym ruskim szpiegiem w biały dzień. Tam jest tyle czerwonych flag, że głowa mała.
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak:

Konfiarze chcą dostępu do broni by mieć łatwiejszy zamach stanu, nie oszukujmy się :)


Chyba nie sądzisz, że te głąby byłyby w stanie opracować jakiś profesjonalny plan w, którym to z bronią przejmą władzę. Oni użyli by jej do prymitywnych strzelanin na marszach równości.
  • Odpowiedz
Przyznam, że mimo mojej negatywnej oceny Konfederacji nie od dzisiaj to jestem zaskoczony tym jak ci ludzi szybko przejeli radykalne hasła i narrację Olszańskiego/Jabłonowskiego i nawet wspólnie z nim działają.


@szurszur: ludzie z tej ekipy będa organizowali referendum o utworzeniu niepodleglej republiki na terenie Polski. raczej oderwalbym to od dostepu do broni bo nielegalne aktywnosci mozna dokonywac nielegalnymi srodkami. nie potrzeba do tego zmiany w prawie zeby dorwać boń potrzebną do
  • Odpowiedz
@szurszur: A stają się powoli tym z czym sami walczyli. Czyli Norsefire który jest nazwą faszystowskiego reżimu w powieści V jak Vendetta.
Ten faszystowski reżim, silnie oparty na religijnym ekstremizmie, prześladuje Żydów, muzułmanów, czarnych, homoseksualistów i osoby niepełnosprawne. Jego motto: „Anglia zwycięża”
Dodajmy teraz Ukraińców i tak rodzi się nienawiść. Znamy z historii do czego taka nienawiść prowadzi. Państwo które samo doświadczyło obozów zagłady zaczyna tę retorykę uprawiać.

Przepraszam ale za
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: dalej się oszukujcie że wam broń potrzebna do obrony własnej, chcecie zrobić z niej użytek, to oczywiste
zresztą te słynne teksty o tym że władza powinna się bać ludzi z bronią i wy zrobicie tak by się was bali wiele mówi :)
  • Odpowiedz