Wpis z mikrobloga

Mirki wy też zauważyliście że jakość skarpetek mocno spadła.
Jak przyjechałem do UK 10 kat temu to kupowałem białe Umbro do kostek z taką jakby siatka na górze stopy aby stopa oddychała i tyralem te skarpetki przez całe lato do pracy i na rower i wytrzymywały te 10 miesięcy. Bo szybciej się wytarły duże powierzchnie zanim powstała pierwsza dziura
I tak przez lata.

A od 2-3 lat co kupię ten sam model ale inny też spróbowałem z Primark i dziury się pojawiają losowo już po 2-3 miesiącach. Porażka.
Tak obcinam paznokcie i tam o dziwo nie ma dziur często.
Niby to tylko kilka funtów ale dlaczego wcześniej starczało na kilka razy dłużej mimo że stopa tego samego rozmiaru.
#uk
#oszukujo
#ubrania
#korposwiat
#zalesie
  • 16
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: 6 par na trzy miesiące zakładając że jedną nosisz tylko jeden dzień to para do wyrzucenia po 15 użyciach? Do tego jesteś kierowcą więc nie robisz pieszo dużo km, dziwne trochę...
  • Odpowiedz
@pol-scot: właśnie robię sporo km pieszo bo sam ładuje i rozładuje naczepę, oraz biegam na siłowni lub jeżdżę kolarka ale ten spadek jakości materiału jest przesadzony.
Wolałbym już więcej zapłacić niż być oszukany przez Umbro że to ten sam model
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Ja też to zauważyłem ale ze skarpetkami z Primarka i dlatego ich nie kupuje tylko w TK Maxx jak jest promka na te z organicznej bawełny albo bambusa bo te primarkowe po jednym praniu zmieniają rozmiar z 42 na 37 i pasują na moją siostrę xD
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: podobnie jak @MarianoaItailano unikam skarpexow z prajmaniego xD

Rok temu skorzystałem z promocji w H&M, 3 za 2 i kupilem sporo kolorowych i z różnymi wzorkami, jak na razie 0 dziur i fajniejsze samopoczucie niz takie brunatno - szare z bazaru.

Polecam, sztas.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adamsowaanon: Skarpetkami chcą nas, panie, powyzabijać. Ale nie mnie! Te żółte kurduple za chude są w żółtych uszach.

Raz kupiłam skary w primark i nigdy więcej. Po jednym założeniu była w nich dziurka.
  • Odpowiedz