Wpis z mikrobloga

Mirasy #assassinscreed ostatnio sobie ogrywam Origins, dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, bo ostatnim Asasynem było Revelations z 10 lat temu, zupełnie inna gra. Teraz pytanie: którego mam sobie kupić kolejnego, jakie są za i przeciw. Dodam tylko, że z Origins bawiłem się dobrze i jeszcze nie skończyłem w całości.

#xbox #gamepass

Który lepszy?

  • Odyssey 60.3% (44)
  • Valhalla 39.7% (29)

Oddanych głosów: 73

  • 13
  • Odpowiedz
@dedik: Orgins najlepsza z tych trzech. Poelcam DLC do Orgins- The Curse of the Pharaohs gdzie masz 4 nowe krainy, walki z bossami, absolutny sztos
  • Odpowiedz
@dedik: Odyssey, a potem ewentualnie zrób sobie przerwę 2 lata i Valhalla z DLC ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie Valhalla jest zbyt rozwleczona i z bohaterami ktorzy będą ci totalnie obojętni
  • Odpowiedz
@dedik: Dajesz graj w kolejności wydania gier potem możesz się odnieść co z biegiem czasu zostało ulepszone albo #!$%@?. A jak to pomieszasz to takie nijakie doświadczenie. Zawsze polecam tak grać w gry które tworzą jakąś serię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@dedik: zdecydowanie Odyseja lepsza, ma więcej fajnych mechanik typu rozbudowa statku albo polowanie na czcicieli, podboje obszarów, zdecydowanie lepiej działa skradanie się, no i przede wszystkim świat jest ciekawszy i bardziej różnorodny niż w valhalli.
Dla mnie niestety valhalla jest mocno nudna, szara i pusta, średniowieczne obiekty w grze nie robią takiego wrażenia jak te ze starożytnej Grecji.
  • Odpowiedz
@dedik: Origins -> Valhalla -> Odyssey

Valhalla jest bardzo duża kraina, ale lepie się ją zwiedza niż Grecję, która też jest duża, ale... górzysta przez co połowę czasu spędzasz na wspinaniu. Szlag mnie trafiał. Do tego historia jest do dupy, a jak wybrałem Kasandrę to za każdym razem jak słyszałem głos protagonisty to zaczynałem się śmiać.

Valhalla też wygrywa poprzez fabułę i ,,słowianskość". Dobrze się gra, na chillu.
  • Odpowiedz
@dart22: W której na odwrót nie ma praktycznie żadnej fabuły, chodzisz jak dziecko we mgle od boss do bossa, grafika jak w starszych assasynach. Pozatym nie każdy lubi soulsy
  • Odpowiedz
@dedik Oddysey po Origins i na końcu proponuje zagrać w Assassin's Creed Zabarykadowane Drzwi (Valhalla), Oddysey jest dużo przyjemniejszy bo nie ma w nim tak wielu durnych znajdziek i mini questów, które są strasznymi zapychaczami
  • Odpowiedz