Wpis z mikrobloga

Tez tak macie, że kobiety od was z biura zawsze gardzą informatykami ? Nie programistami tylko tymi od podłączania drukarek czy prostych napraw - helpdesk. Strasznie nimi gardzą, traktują jak roboli z ulicy. Jak to jest ? Czy robol informatyk może mieć kobietę pracująca w szklanym biurowcu ? #pracbaza #robpill
  • 12
  • Odpowiedz
@Czerwony_jak_WIG20: ja oczywiście cenie sobie umiejętności informatyków bo szanuje każdego człowieka. Mówię o tych babach, które później och obgadują za wygląd lub wyszydzają za poruszanie się komunikacja miejską. Naprzyklad wczoraj kazały mu się pospieszyć bo nie zdarzy na ten swój autobusik
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat: no jak kiedyś pracowałem w urzędzie z samymi babami w pokoju to informatycy byli zawsze na końcu łańcucha pokarmowego
często wzywali ich tylko po to żeby wymienili butle z wodą w dystrybutorze xdd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mlodyobiat zawsze wydawało mi się że te opowieści o pracy z babami są przesadzone. Otóż nie. Jest gorzej. 20 facetów na open space cisza i chłodno. Dokoptowali na raz 3 dziewczyny i jest jak w ulu. Plus oczywiście klima wyłączona bo każdej zimno. Dobrze że przyszedł covid i nas od 2 lat nie ma już w biurze.... A co do gardzenia. Te 3 dziewczyny były z helpdesk\customerHelp więc ciekawe gdzie one
  • Odpowiedz