Wpis z mikrobloga

@normanos: moja rożowa właśnie zajmuje się stawianiem i wdrażaniem WP, wiec woo tez ogarnia, ale mi sie wlasnie wydawalo ze jako, że to zamknięty system, który do wszystkiego potrzebuje płatnych wtyczek, to nie jest najlepszy?
do wszystkiego potrzebuje płatnych wtyczek


@KromkaMistrz: to już kwestia indywidualnych potrzeb. jednemu wystarczy wszystko free, drugi się zaladuje platnymi pod korek. Ja mam chyba tylko 2 platne, z czego obie jednorazowo (lub przynajmniej mogą dzialać dlugo bez potrzeby aktualizacji) ;) not bad.
Sklep na Woo jest za darmo, jeśli Twój czas jest nic nie warty.


@odysjestem: kłociłbym się z takim stwierdzeniem. to zależy. jak ktoś nie jest w temacie to może tak być i dla niego lepszym rozwiązaniem będzie saas. Ale jak ktoś bardzo sprawnie porusza się w takim środowisku i potrafi sam sobie modyfikować/zmieniać i ustawiać pod siebie to takie rozwiązanie będzie 100x lepsze niż zamknięty praktycznie niemodyfikowalny pod siebie system.
@KromkaMistrz nie ma darmowych sklepów. Poza wtyczkami masz do ogarnięcia regulaminy, rodo itd. to trzeba często aktualizować. Pospinanie tego i pilnowanie kosztuje sporo czasu, a wczoraj pisałeś że go nie masz.