Wpis z mikrobloga

Skoro aktorka grająca Kim w #bettercallsaul powiedziała że kim "czeka los gorszy niż śmierć" to jak myślicie co to będzie? Też podkreślała że na postać bardzo wpłynie ostanie spotkanie z Howardem które zakończyło się dziurą na wylot w jego głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może wizytówka pana od odkurzaczyna na którą patrzyła się kim w jednym z odcinków to nie tylko mrugnięcie do fanów #breakingbad a przepowiedajace jej najbliższą przyszłość?
  • 9
@lubiep: Tak, skorzystanie z usług pana odkurzacza na które nie stać ani Kim ani Saula z pewnością było by losem gorszym niż śmierć xD Wątek jest wystarczająco przeruchany, trzy postacie - wystarczająco.
@Horvath wiem dlatego napisałem przyszłego chciałem tylko napisać że pieniądze to oni mają. A co może być gorszego niż śmierć? Porwanie/zaginięcie bez śladu?
@PeterGosling dlatego wszystko wskazuje na wyjazd z panem od odkurzaczy, zważywszy na to że Saul sam powiedział chyba majkowi że jak coś się jej stanie to się nie pozbiera. A skoro tak jak piszesz w BB jest dalej smieszkiem który żartuje ze swoich byłych żon to wątpię by wyjechała do Belize jak Howard
@lubiep: @PeterGosling: Jeśli faktycznie skorzysta z usług odkurzacza to będzie chyba największe rozczarowanie w tym serialu. Poza tym, aktor nie żyje, więc średnio widzę kogoś udającego go, a raczej takiej sprawy nie załatwia się telefonicznie.
@Horvath rzeczywiście nie żyje nawet nie wiedziałem zmarł krótko po swojej ostatniej roli w elcamino a zdjęcia do better call Saul sezon 6 były kręcone rok temu luty-marzec, oczywiście jest pewnie szansa na wstawienie go komputerowo ale w to bym wątpił. Vince Gilligan jest reżyserem i scenarzysta a na nim się nie zawiedliśmy nigdy więc mam nadzieję że wymyślił coś lepszego.