Wpis z mikrobloga

@AlezPanieMecenasie: jest to praktycznie niemożliwe, chyba nie znam takiego kiepa dentysty, który pasty dewitalizacyjnej użyłby jako opatrunku. Zdarza się zanik martwiczy dziąseł, śluzówki sąsiadującej z zębem dewitalizowanym, ale nie dewitalizacja okolicznych zębów. #!$%@?ąc, radziłbym zmienić gabinety, jeśli Wasze leczą jeszcze mortalnie zęby.
@AlezPanieMecenasie: mnie bardziej chodzi o techniczny punkt widzenia, zapytałem żony, też stomatologa, czy w jej ocenie takie coś byłoby możliwe. Sama uznała, że nie może sobie tego wyobrazić, chyba że ktoś pomyliłby zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Raptrax: @AlezPanieMecenasie: @smisnykolo: już wam opisuję całość. Posypały mi się zęby po wycięciu tarczycy i miałam sporo małych ubytków, które leczyłam regularnie. Na koniec został mi final boss czyli 5 i 4 górne lewe które miały dziury takie powiedzmy "syjamskie" tj zaczęły się robić w miejscu gdzie zęby się stykały. Pod koniec lutego pani doktor A założyła plombę na piątkę, po dwóch-trzech tygodniach pojawiłam się u niej robić czwórkę
@Raptrax: teraz już wiem, ale to był pierwszy kanał w życiu więc nie miałam tej świadomości :( nigdy nie miałam takich problemów z zębami. Do czasu operacji to dentyści mówili że zęby mam wręcz wzorowe i tak dobrą kość, że będę je miała do końca życia :(
@nathaliekill: @Raptrax: dokladnie :/ gdyby zrobila zdjecie to pewnie nlmogloby to sie potoczyc inaczej :/ ja mialem ostatnio zdjecie ale ze moja stomatolog nie miala pewnosci robila mi rowniez TK zęba. Masz szanse na odszkodowanie i zadoscuczynienie i to nie malo zwazywszy na dolegliwosci bolowe i fakt ze "swojego" zęba juz miec nie bedziesz