Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może jak działa ta promocja dla studentów ( 600 zł gift card ) ? W sensie czy jak zamówię teraz laptopa to te 600 zł mi się odliczy od jego ceny czy po prostu dostanę ten gift card osobno i będę mógł go użyć do kupienia czegoś innego ? Zależy mi na tym żeby ten gift card zadziałał od razu na laptopie to AirPods mógłbym sobie kupić od razu w jakimś sklepie i nie czekać na nie.
#apple
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@czuczer: Poświęciłem nawet więcej niż sekundę i przeczytałem cały regulamin tej promocji i nadal nie wiem dlatego pytam, jak znasz odpowiedz to możesz mnie oświecić
  • Odpowiedz
@Magicane: na stronie pisza

◊◊ Przy zakupie kwalifikującego się Maca lub iPada w Lokalizacji Uczestniczącej w Promocji Uprawniony Nabywca otrzyma kartę Apple Gift Card.

a w regulaminie:

otrzyma upust równy wartości Produktu Promocyjnego (zależnej od kupowanego produktu, tak jak wyszczególniono to w poniższej tabeli) od ceny Kwalifikującego się Produktu

Wiec chyba ufalbym regulaminowi i liczyl na znizke od zakupionego produktu a nie gift card.
  • Odpowiedz
  • 0
@xxcuzzme: W koszyku jak sobie wrzuciłem laptopa to niby się pokazuje -600 ale nie odlicza się to od całości, zakładam ze przy pobieraniu opłaty się to jakoś odliczy ale pewności tez nie mam, miałem nadzieje ze sobie zamówię i od razu kupię słuchawki w jakimś media ale wychodzi na to ze i tak muszę poczekać
  • Odpowiedz