Wpis z mikrobloga

  • 0
@cynamonowazaslona: Idzie mi całkiem całkiem, po niecałych dwóch tygodniach na tinderze stuknęło dzisiaj 50 par przy bardzo selektywnym przesuwaniu w prawo. Po prostu zastanawiam się nad zwiększeniem zasięgów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peterr767: Generalnie liczy się tylko tinder/badoo/fbdating z czego tak naprawdę tinder jest najpopularniejszy i najlepszy. Na badoo jest dużo jakiś karyn i innych #!$%@?ętych bab a na fbdating jest dużo botów. Wszystkie inne strony wydają się coraz bardziej niszowe, więc panny będą coraz bardziej specyficzne.
  • Odpowiedz
  • 0
@girlsjustwannahavefun: Podliczyłem ogólnie, z ciekawości. Z niektórymi nie zaiskrzyło przy rozmowie, z niektórymi po spotkaniu, z częścią mam nadal kontakt poza tinderem.
Byłem ciekaw, czy rzeczywiście jest tak trudno znaleźć parę
  • Odpowiedz
@JopWaszaMac: No dokładnie same s dziećmi albo upośledzone to gdzie panowie mamy szukać kobiet?chyba trzeba się przełamać i na żywioł iść w życiu codziennym bo nie widzę innej opcji a sam niechce gnić na kwadracie dobrze wyglądam wzrost też okej a za #!$%@? nie idzie poznać laski czy to Badoo czy ten randki na Badoo to same pasztety #!$%@? siedzą a z tindera miałem dużo randek że spoko laskami ale one
  • Odpowiedz
@peterr767: Na temat scamów? Nie ma co dużo mówić - jeśli laska nie mówi po polsku to w większości przypadków będzie scam, szczególnie jeśli zaproponuje zmianę komunikatora w 1/2 wiadomości. Z ciekawości raz sobie pisałem z takim scammerem zastanawiają się ile trzeba czekać na "ofertę zainwestowania" czy coś w tym stylu. Pomijając to, że historia scammera nie łączyła się w całość (udawał dziewczynę podróżniczkę ale po kilku wiadomościach zapominał gdzie był)
  • Odpowiedz
  • 0
@CloudSpanner: Dzięki, schemat pasuje do jednej z nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kasy oczywiście nie przelałbym na prośbę jakiejś randomowej osoby, ale przynajmniej nie stracę czasu na pisanie z kimś z Zimbabwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz