Wpis z mikrobloga

Co oznacza podniesienie komuś wycieraczek?
U mnie na terenie osiedla większość miejsc jest z blokadą, ale tylko niektóre faktycznie ludzie podnoszą. Zawsze parkuję tam gdzie blokada nie jest podniesiona, bo przecież jeśli sam bym miał takie miejsce to bym podnosił, żeby nikt mi nie zajął. Parkuję tak już od miesiąca, a dzisiaj rano miałem podniesione wycieraczki.
A i od razu mówię że zaparkowane poprawnie w liniach. A na tym miejscu stawałem już od dobrego tygodnia.
#motoryzacja #samochody #pierwsze4kola #pytanie
  • 23
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: @SpalaczBenzyny:

Zawsze parkuję tam gdzie blokada nie jest podniesiona, bo przecież jeśli sam bym miał takie miejsce to bym podnosił, żeby nikt mi nie zajął.


a ten którego jest to miejsce pewnie myśli, że nie musi podnosić blokady bo przecież widać że miejsce jest prywatne( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@BenizBurger na całym terenie są kamery, a to miejsce jest na widoku nawet dwóch, więc jak cokolwiek popsuje to pójdę na policję za zniszczenie mienia. Parkuję tak żeby nie dało się podnieść blokady, samochód nad nią stoi.
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: Według szeroko uznanych zasad ulicy taki gest jest zostawiany przez kolegów największego kozaka na dzielnicy i oznacza tyle ze chce Cię srogo wybolcowac (jeżeli gustuje w chłopcach) lub spuścić #!$%@? a z jaj zrobić blokadę do tej bramki na miejscu parkingowym.
Albo po prostu właściciel miejsca chce ze gs #!$%@? i więcej nie stawiał
  • Odpowiedz
  • 0
@ArchDelux Nie ma tabliczek. Jest tak około 30 miejsc na których są blokady i około 5-7 jest podnoszone i regularnie widzę że parkują tam te same auta. Reszta zawsze leży niezablokowana i często widzę że różne samochody tam parkują.
Śmieszne bo wtedy Ty byś dostał mandat, bo ja stoję w miejscu parkingowym, a Ty nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@ArchDelux Jest. Jak mogę blokować prywatne miejsce skoro nie jest w żaden sposób podpisane? Przecież po to jest pachołek, żeby go sobie podnosić jeśli to prywatne miejsce. Leży położony to można stawać
  • Odpowiedz