Wpis z mikrobloga

@Tami: Robiłem zapisy na dwóch, ale potem przez 1h, jak robiłęm questy dla gildi kupców, to jakoś tak na jednym tylko zapisywałem xd. Tera jade na 4 i pilnuje
  • Odpowiedz
@Lalaker: Mi cały quest w kopalnii sie popsul, przy wychodzeniu wywalilo crasha a nie zapisalem... I na marvinie latalem i przeklikiwalem rozmowy bo chyba z 30 minut w plecy...
  • Odpowiedz
@Lalaker: Zaraz zaraz, zepsuł ci się save po godzinie gry? No to myślę, że możesz siebie uważać za szczęściarza, że stało się to tak szybko, bo niektórym którzy również używali tylko jednego slota na save psuł się w połowie gry xD
  • Odpowiedz
@bary94pl: Może, źle się wyraziłem. Byłem na jakieś 12 godzinie, ale ostatni save na innym save slocie był godzinę wcześniej.

Więc musiałęm wczytać stary save, więc straciłęm 1h.
  • Odpowiedz
@Lalaker: @Tami: @X4vv: @bary94pl: @Dawidk01: a czy w kronikach da się odblokować QuickSave pod klawiszem F5, tak jak w Gothic 2? Pamietam ze trzeba bylo edytować plik gothic.ini przy pomocy notatnika i przy linijce quicksave zmienic 0 na 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) mozna tez bylo przypisywać potiony pod klawisze. Sprawdze jak wroce z pracy
  • Odpowiedz
Quick Save pod F5 jest domyślnie wyłączony przez Piranię nie bez powodu.
Gra nie zamyka, nie pauzuje do zapisu wszystkich procesów, tak jak robi to z poziomu ESC.

Więc Quick Save potrafi częściej wysypać save.
Dodatkowo ludzie wtedy mają zapisaną grę tylko na jednym slocie i potem jest płacz.
  • Odpowiedz