Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie dni krytyka wylała się na Fabijańskiego po tym jak został przyłapany z Rafalalą. Tymczasem okazało się, że jego partnerka Maffashion już od jakiegoś czasu zdradzała go z operatorem kanału "Z Dvpy", niejakim Mateuszem. Nie jest to żadna plotka, bo była partnerka tego Mateusza sama ze swojego konta na ig oskarżyła Maffashion o rozbicie jej związku z Mateuszem:
Izabela: "Przez jakiś czas zastanawiałam się, czy powinnam w ogóle o tym pisać, ale ostatnie wydarzenia spowodowały, że muszę się tym podzielić. Odpowiadając na wasze pytania: Tak, rozstaliśmy się z Mateuszem i jak część z Was już podejrzewała z plotek, które krążą po internecie, powodem naszego rozstania jest romans z Julią Kuczyńską...

_"Sytuacja jest dla mnie trudna i nie będę się dzielić szczegółami - kontynuuje. Nie mam po prostu siły odpowiadać na wszystko. Nie wysyłajcie mi ich wspólnych relacji, bo niedobrze mi się robi, jak na nich patrzę. Nie znam Julii osobiście, ale nie mam do powiedzenia nic dobrego o osobie, która świadomie w*ieprza się z butami w moje życie i mi je r*zpieprza... Rozbiła mój związek i rozbiła swoją rodzinę, bo wiem, że dopiero wtedy, gdy jej narzeczony się o tym dowiedział, miała "odwagę" się z nim rozstać. Nie chcę go bronić, bo też ma pewnie swoje za uszami, ale pomimo całego g*wna, które wylało się na niego, zachował to dla siebie. Ja nie jestem taka dobroduszna"

Dodatkowo według Rafalali Maffashion miała też, ehm, stosunek seksualny na wyjeździe do programu Fort Boyard

Rafalala: "
Julia to zdzira. P***doliła się z operatorem tego kolesia, co ma kanał „z d*py”. Miała też sex na wyjeździe do programu „Fort Boyard”. Niech przestanie robić z siebie męczennicę. Bo jedyne, co męczyła, to k**asy i to nie swojego partnera"_ – napisała Rafalala."

Podsumowując: Maffashion robiła Fabijańskiego w trąbe, więc ten poszedł na miasto i wziął narkotyki, których normalnie nie bierze i w efekcie obudził się u Rafalali. Jak dla mnie to z trójki Rafalala/Fabijański/Maffashion to Fabijański tu jest największa ofiarą, a Rafalala i Maffashion to prawdziwe drapieżniki.
Oczywiście dla sporej częsci społeczeństwa zawsze winny będzie facet, który nagle znalazł się u transa

#zwiazki #rafalala #fabijanski #maffashion #celebryci #bekazpodludzi
arahooo - Przez ostatnie dni krytyka wylała się na Fabijańskiego po tym jak został pr...

źródło: comment_1657798740R72d2TxSznte3DseU9rr45.jpg

Pobierz
  • 10
Podsumowując: Maffashion robiła Fabijańskiego w trąbe, więc ten poszedł na miasto i wziął narkotyki, których normalnie nie bierze i w efekcie obudził się u Rafalali. Jak dla mnie to z trójki Rafalala/Fabijański/Maffashion to Fabijański tu jest największa ofiarą, a Rafalala i Maffashion to prawdziwe drapieżniki.


@arahooo: hehe, NIE

Fabjański przed Rafalalą zdradzał Kuczyńską z innymi kobietami, do czego się przyznał