Wpis z mikrobloga

Jak w weekend w nocy widzę kolejkę przed biletomatem SKM w #trojmiasto, to widzę super szansę na guerilla marketing #jakdojade. To obecnie jedyna cywilizowana opcja zakupu biletów w godzinach szczytu. Mogliby rozdawać ulotki z kodem rabatowym, czy nawet bez kodu xD Jeśli wężyk jest wystarczająco długi, to bez kitu rejestracja zajęłaby krócej niż oczekiwanie przed maszyną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gdansk #gdynia #sopot #komunikacjamiejska
Pobierz RicoElectrico - Jak w weekend w nocy widzę kolejkę przed biletomatem SKM w #trojmiast...
źródło: comment_16577872860bwKkNT2vBZ9VhOmmtWOo3.jpg
  • 34
@RicoElectrico a mnie #!$%@? zabezpieczenia apki. Minuta odjazdu minęła? Naura, biletu już nie kupisz. #!$%@?, że SKM może się spóźnić 10 minut, czekaj na następny, który też się spóźni i będzie za pół godziny. Wiem, że to są zabezpieczenia, gdyby ktoś kupował bilet w trakcie kontroli, ale bilet na dłuższy dystans (np 5przystankow+) mógłby mieć z 3 minuty tolerancji
@slepauliczka: Nieprawda! Na SKM w jakDojade możesz kupić bilet kiedy chcesz i jest ważny od momentu zakupu. Trzeba wejść osobno w zakładkę "Bilety" i tam sobie wyszukać na SKM. Dodatkowo jakDojade ma opcje doładowywania portfela w apce za pomoca BLIKa, więc nie trzeba podpinać karty, jak ktoś się tego obawia.
A to zabezpieczenie o którym piszesz jest na pewno na pociągi PolRegio czy IC w Skycashu i innych apkach pociągowych. Tam
@RicoElectrico: gdzie ja powiedziałem coś o biletomatach? Do SKM są przystosowane apki i każdy z nich korzysta - SkyCash, Kompas, Koleo. Wszystkie działające w godzinach szczytu i poza nimi. A Ty tu wyjeżdżasz z jakimś pseudomarketingiem #nigdzieniedojade. Gadasz coś o nocy, jak to zdjęcie z dnia dodatkowo w okresie turystycznym, gdzie masz turystów z zagranicy, którzy nie będą bawić się w ściąganie jednorazowo aplikacji. Nie wspomnę, że na peronach mnóstwo
Do SKM są przystosowane apki i każdy z nich korzysta - SkyCash, Kompas, Koleo


@Tacho_: I wytłumaczysz co w tej "pseudomarketingowej" apce jest nieprzystosowane? O ile w ogóle jesteś z Trójmiasta, znasz realia transportu tutaj i to, że każda przejażdżka gdzieś poza główną oś linii kolejowej wymaga przesiadki na inny środek transportu?

Gadasz coś o nocy, jak to zdjęcie z dnia dodatkowo w okresie turystycznym


@Tacho_: Sory, że nie robię