Wpis z mikrobloga

@v1lk: przyjdą inni ¯\_(ツ)_/¯ Problemem są ludzie, których nie obchodzi korupcja w rządzie, a im bardziej ich nie obchodzi, tym będzie gorzej. W demokracji to ostatecznie naród kontroluje rząd, ale demokracja nie działa jeśli suweren ma #!$%@?. Nadzieja w młodym pokoleniu, że los Polski i Polaków jako całości będzie bardziej leżał im na sercu, ale nie wiem... Na razie jest rozdawnictwo, szczucie jednych na drugich i oblężona twierdza.
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni

@v1lk: przyjdą inni ¯_(ツ)_/¯ Problemem są ludzie, których nie obchodzi korupcja w rządzie, a im bardziej ich nie obchodzi, tym będzie gorzej. W demokracji to ostatecznie naród kontroluje rząd, ale demokracja nie działa jeśli suweren ma #!$%@?. Nadzieja w młodym pokoleniu, że los Polski i Polaków jako całości będzie bardziej leżał im na sercu, ale nie wiem... Na razie jest rozdawnictwo, szczucie jednych na drugich i oblężona twierdza.


Przypomina mi
Niemcy proponują emerytom na zimę Majorkę u nas chrust i mech na ocieplenie


@dzieju41: w sumie, patrząc na cene węgla to wyjazd do ciepłego kraju na te 2-3 miesiące nie wydaje sie być takim złym pomysłem