Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
od stycznia pracuję przy wymianie stacji transformatorowych, na początku nie rozumiałem praktycznie nic bo świeżo po szkole ale coraz więcej ogarniam i chcę móc więcej xD
teraz czas na kolejne pojęcia do ogarnięcia i potrzebuje jakichś źródeł które mi objaśnią ten temat najlepiej na podstawie jakichś rysunków bądź schematów, chciałem się dowiedzieć jak wygląda i na jakich zasadach działają stację pracujące w pierścieniu i w związku z tym w jakim celu sprawdzaliśmy wirowanie w skrzynkach rozdzielczych?
z góry dzięki za pomoc
#elektryka #energetyka #fizyka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cf0e1e0ca4d58faf010284
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania połączenie pierścieniowe oznacza, że każda stacja ma dwa zasilania biegnące do sąsiedniej stacji (podstawowe i rezerwowe). Przerwa gdziekolwiek powoduje, że układ staje się liniowy, ale żadna stacja nie traci zasilania - wystarczy tylko odłączyć uszkodzony fragment sieci. Nie ma to związku z drugim zagadnieniem.
@AnonimoweMirkoWyznania umiesz już skrzynke nosić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na serio to zakręć się z grupą rozruchową, analizuj projekty. Wypożycz książkę o EAZ.

Miałem podobnie, od razu po szkole w delegaję na GPZty równolegle ze studiami zaocznymi. Nigdy więcej tułaczki po hotelach odkąd zasmakowałem ciekawej pracy na miejscu.