Wpis z mikrobloga

@jajcek: odpowiem tu też @kepa0 bo pytał o to samo

Soft poprawił trochę sprawę z baterią. Nie jest ani wyjątkowo dobrze, ani źle, powiedziałbym że jest średnio, model Ultra here ale wszystkie S22 myślę że podobnie

Przez cały dzień rozładowuje baterię do połowy, wieczorem ładuje, nigdy nie zdarzyło mi się w ciągu dnia bym sięgał po powerbank. Dużo zależy od indywidualnego użytkowania, rozdziałki, always on display itd. - ale bateria nie
@Atreyu: Dzięki! Sprawdziłem porzednie wpisy i chyba siądzie. Ja aż tak intensywnie nie eksploatuje, natomiast i tak moj rozjeb... xiomi nie dał rady. Co za szajs.
@Atreyu: powiem ci ze troche pojechales, nie ma co porwonywac ultra do zwyklej s22. Ultra ma ponad 1/3 wieksza baterie, 3700 vs 5000 i to ma kolosalny wplyw na dlugosc pracy, bo poza ekranem reszta flakow jest taka sama.

@jajcek: Jako wlasciciel s21 , moge napisac ci tylko tyle, jesli zalezy ci zeby tel wytrzymal caly dzien na jednym ladowaniu, a uzywasz go w miare normalnie, to nie obedzie sie
@jajcek: Mam S22 - bateria w zasadzie od samego początku trzyma mi jakieś +/- 1,5 dnia.
AoD na dotyk, 60 Hz, nie gram w ogóle, LTE (zamiast wifi) leci od rana do wieczora, dość niska jasność ekranu. Jeśli mam weekend, że siedzę w domu i używam wifi to wtedy wytrzyma dwa dni. Szczerze mówiąc to liczyłem, że będzie trzymać nieco dłużej - mój OP6 na dwuletniej baterii trzymał tyle samo, więc