Wpis z mikrobloga

0043/?

Od porannej pobudki, która nastąpiła o godzinie 6, czuję się głównie spokojnie.
Podczas zajęć czułem się skupiony, obyło się bez jakichkolwiek przykrych reakcji ze strony mojego organizmu.

*

Oglądaliśmy dziś film "Powrót do tamtych dni".
Jak dla mnie ciekawy.
Po terapii wróciłem, zjadłem obiad i poszedłem się zdrzemnąć na 1,5h.

*

Aktualnie piję drugą dziś kawę, zjadłem naleśnika.
Niedawno minęły mi 24 godziny odkąd zapaliłem ostatniego papierosa.

Jest 17:39.

Miłego dnia.

#niedajdupy #alkoholizm
  • 13
@tptak no na szczęście nie rzucam wssystkiego na raz jak miało to miejsce kiedyś.nie czuję głodów nikotynowych jako takich, kolejny raz Desmoxan robi robotę. Tym razem nie palę nawet tej jednej, nie chce bo znowu zacznę i koło wróci na start. Kawę ograniczam bo zauważyłem zamianę alko na kofeinę i to w nadmiernych ilościach.
@oo__oo: ja jak rzuciłem heroinę to zacząłem pić dużo energetyków dla jakiekolwiek "fazy" na początku mimowolnie i podświadomie, po jakimś miesiącu przestałem. Przestań pić kawę w ogóle, zacznij pić dobre herbaty.
@Okajri kawy jeszcze mam trochę więc nie będę jej rzucał od razu. Do czasu jej skończenia planuję pić dwie i stopniowo zejść do jednej. Aż w końcu całkiem zrezygnować i przerzucić się na kapuczinę. W sensie te cafe Dory z biedronki, np. orzechową, czekoladową czy inne
@oo__oo: Normalnie to po około roku się rzuca od zaprzestania picia. Samo to teraz ze nie pijesz jest dużym sukcesem. Na wszystko przyjdzie pora. Nie ogarniesz życia w dwa miesiące. Zobacz ile piłeś i spałeś. Pozdrawiam.