Wpis z mikrobloga

Na sklepie Gusto ostatni dzień promocji! ( ) łapcie żelki przed wyjazdem nad morze.
Tym razem nie będzie paragonu grozy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ceny są podane na wejściu, a na koniec jedynie używacie kuponiku, który odliczy Wam -22% od całości zamówienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Kodzik, tutaj: LATO22 ( ͡ ͜ʖ ͡)
Param pam pam

ps.
Co się dzieje na imprezie Gusto fanów, zostaje na imprezie Gusto fanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki

Przy okazji wyniki 1/3 rozdajo:
@rhqq pamiętasz moje rozdajo?
Los się do Ciebie uśmiechnął, wygrywasz dwa kubełki o tych tutaj żelków #gusto
Wysyłka do paczkomatu, przelew tradycyjny, nie płać, numer zamówienia wyślij do mnie na priv, a my zrobimy resztę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Kwasny_konfident - Na sklepie Gusto ostatni dzień promocji! (✌ ゚ ∀ ゚)☞ łapcie żelki p...
  • 8
@sberatel: Padłeś ofiarą żelków radioaktywnych? :c
Soreczka. Większość zamówień jest wysyłana dzień po, a nawet tego samego dnia jak się komuś poszczęści.

Rzadko, ale jednak zdarzają nam się błędy w systemie, w trakcie których są złożone zamówienia na podkuty, których po prostu nie mamy na stanie. Ale nadrobimy to jeszcze ʕʔ
@Iikanai @fuechsinn
Ogólnie to postaramy się Wam wynagrodzić to czekanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Produkcja świeżych żelków różnie trwa. Kwestia też czy mamy potrzebne składniki na stanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ogólnie chcemy jak najszybciej to wyprodukować, powinny być w przyszłym tygodniu już ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sberatel: Mówisz o jakiejś sytuacji z ostatnich dni, czy tak pechowo się złożyło, że kiedyś jak zamówiłeś to sytuacja była podobna?

Już wcześniej Ci tam odpisałem na komentarz, nie wiem czy nie przegapiłeś ;s

To naprawdę wyjątkowe sytuacje gdzie zdarzają nam się takie długie opóźnienia ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przepraszamy Cię za to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przynajmniej wynagrodzone będziesz miał dobrymi żelkami