Wpis z mikrobloga

@crest: Można palić, ale niech cały dym #!$%@? do swojego mieszkania. Nie jestem jakiś wrażliwy na punkcie papierosów, bo sam kiedyś kopciłem, ale to jest czasami irytujące, jak cały dym leci do mieszkania. Mamy dość spore balkony i k#rwa za każdym razem mam wrażenie, jakby stawał na krawędzi tego balkonu, żebym też poczuł. Teraz jest luz, ale kiedyś to leciał palić co 20 minut xD
mhm. Tyle że tak nie jest :)

Możesz też dostać mandat za puszczanie muzyki o 15 we własnym mieszkaniu. A jednak nikt ich nie dostaje. Martwe prawo.

Ciekaw jestem do jakich konsekwencji uważasz, że można pociągnąć kogoś kto pali na balkonie


@Perun_93: jakie martwe prawo? Jak nie jest?
Mandatu za hałas może od razu nie dostaniesz, ale sąd przyjlepie wyrok dość szybko.

Odpowiadając na Twoje pytanie. Można kogoś pozwać za uciążliwe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziendobrry: w sumie nie ma sensu. Itak nie uwierzę xD sam miałem taką akcję z policją i nic nie mogli zrobić.
A dla tych którym przeszkadzają sąsiedzi, mam rade. Polecam się wynieść do domu jednorodzinnego, wtedy nie będzie problemów z sąsiadami.
Polecam się wynieść do domu jednorodzinnego, wtedy nie będzie problemów z sąsiadami.


@Perun_93: tak, bo płacąc kilkaset kafli za mieszkanie nie mogę oczekiwać że mój sąsiad o 15 nie będzie puszczać na maxa disco polo.
Są tzw. normy społeczne i prawa które chronią byś w niezakłócony sposób mógł korzystać ze swojej nieruchomości.

Logikę masz pokrętną. Jeśli chcesz robić hałas i burdę nie potrafisz przestrzegać norm, to kup chatę z dużym polem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@crest: to może pozwoj sąsiada bo ci się nie podoba jego gust muzyczny. Albo dzwoń na policję bo bierze prysznic o 3 w nocy (#!$%@? że wraca z pracy o 2.30) albo sąsiadkę z kotem, bo ty masz uczulenie i kichasz na balkonie...
Jak się żyje z ludźmi, to trzeba ich tolerować wraz z ich wadami. @dziendobrry: patrz up.
Ja rozumiem jak ktoś robi burdy 2x w tygodniu, albo jak