Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Miasto fajne, duże, zamieszkane (według lore) przez miliony ludzi. Wszystko spoko. Tylko dlaczego nie ma tu, #!$%@?, ani jednego centrum handlowego? Mam rozumieć, że te miliony kupują tylko w butikach i chce im się #!$%@?ć od dzielnicy do dzielnicy, bo jeden butik jest tylko w Watson, a inny tylko przy rondzie w centrum xD No chyba jednak by się taki budynek przydał, bo w Pacifice próbowali zbudować duże centrum handlowe, ale cała dzielnica była niewypałem. Jak mam uwierzyć w "realizm" tego miasta, skoro w całym swym przemyśleniu architektury i dróg zapomniano o #!$%@? świątyni wydawania hajsu w mieście, gdzie rządzi hajs xDD
#cyberpunk2077
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PeterPolska: to po co próba budowy centrum skoro są niepotrzebne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest to niekonsekwentne. Bo albo nie robimy żadnego - bo jest sieć i nie ma potrzeby wielkiego molocha. Albo robimy chociaż jedno działające w mieście, chociażby zamiast któregoś megabloku, z którego nie ma pożytku dla gry. Na przykład ten z komunikatem, że wstęp wzbroniony xD
Wtedy bym uwierzył, że to w Pacifice było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qraape: są głównie bazary i ulice handlowe. Jedno centrum w heywood jest niedostępne dla gracza. To nie polska że wszędzie galerie handlowe xD