Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu ludzie nie kumają, że cechy charakteru są możliwe do przypisania do określonego typu genetyki. Przykładowo mamy tutaj gościa Mr Polska - 64cm wzrostu, robi tam jakąś sobie muzyke, ma 200k followów, fury za 200-300k, nawija z Malikami i innymi wysoko zasięgowymi twórcami i co?

Nikt się nie czepia za polskie rapsy (a tylko za to powinni) tylko każdy wypomina WZROST. Ludzie przestają szanować drugiego człowieka tylko przez tą jedną ceche. Tak jakby sukces, szacunek były zarezerwowane tylko dla osób z określonymi genami, a taki człowiek sukcesu przez niski wzrost zawsze będzie pomiatany, zwłaszcza przez kobietę.

Zaraz przyjdzie taki @Jah00 i powie, że nie ważne co inni mówią o nim, bo wystarcze że będzie udawał samca alpha i stosował manipulacje PUA/NLS/NLP żeby szczerze zainteresować sobą kobietę. Ale to nie prawda, w swojej bani może być bogiem, ma popularnośc, hajs, status, a prawda jest taka, że nim POMIATAJĄ przez kiepskie geny - wzrost. I nie da się tego przeskoczyć.

Koleś 190cm odniesie jakiś sukces? "Wow ziomek, gratulacje, widać ciężką prace, należało ci się, podziwiam, jesteś dla mnie inspiracją"
"Karypel" 164cm odniesnie jakiś sukes? "Ojej ile ty masz 57kg wagi? Moja siostra waży więcej. A sportowa fura to co? Pewnie sobie nią maskujesz niski wzrost i małego khutasa hehe wieczna beka z karła, w ogóle mu nie zazdroszcze"

Na nic mu się zda bycie "alpha" skoro i tak duża grupa ludzi będzie nim gardzić ze względu na wzrost, to odsunie od niego normalne osoby i "normalne" kobiety (instynkt podążania za stadem), natomiast oczywiście - jakies pijawki łase na kase i popularność na pewno się podczepią. Tylko no własnie, ciężko będzie żyć ze świadomością, że ktoś cię chce tylko za to, że chwilowo masz kase i jesteś na topie, to jeden z gorszych rodzaju przegrywów, świadomość że nie możesz mieć normalnie tylko przez ultra beciakowanie.

P.....c - Nie wiem czemu ludzie nie kumają, że cechy charakteru są możliwe do przypis...

źródło: comment_1657659882gYZeC62HzK8qXbisujVgAM.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@umcumcumcbejbe: no cóż, trudno.

Gorsze jest to, że natura i prymitywne instynkty wygrywają z cywilizacją i kulturą. Prymitywne instynkty każą ludziom pogardzać słabym genetycznie samcem, bo w naturalnych warunkach taki osobnik nie mógłby osiągnąć sukcesu. Traktują jednostkę przezroczyście, tak samo jak kogoś kto nic w życiu nie osiągnął i się użałal.

A tak tutaj następuje zwarcie systemu normik.exe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pozytywny_gosc: ale zobacz, że jest tylko jeden komentarz od laski a reszta to faceci a raczej dzieciaki płci męskiej, czyli odwrotnie niż napisałeś. Absolutnie nie będę tutaj negował, że niski wzrost to over dla chłopa, bo tak jest, ale akurat w jego przypadku jak ma do tego sławę, hajs i jakotaki wygląd poza wzrostem to jestem przekonany, że na brak dziewczyn nie narzeka. Wiadomo, że dla takich 165cm+ to nawet wyżej
  • Odpowiedz
@Ld93: chyba nigdy nie gadałaś z niskimi laskami

Im niższa laska tym większa presja na wzrost. Jestem przekonany, że 160cm karlica wolałaby 190cm przystojnego nieudacznika niż 165cm przystojnego gościa ze statusem. Niskie mają olbrzymią presję na wzrost, natomiast wiele 170+cm lasek już nie ma takiej presji na wzrost, nie przeszkadza im często facet równy wzrostem czy nawet niższy jeśli facet ma bardzo ładną mordę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pozytywny_gosc:

No tak, takie preferencje wzrostu biorą się z tego, że kobieta posiadająca te 170+ wzrostu jak zwiąże się z facetem 175 to i tak jest duża szansa, że ich dzieci będą conajmniej przeciętnego wzrostu i wtedy dobra zmaskulinizowana twarz faceta może mieć dużo większe znaczenie
  • Odpowiedz
Zaraz przyjdzie taki @Jah00 i powie, że nie ważne co inni mówią o nim, bo wystarcze że będzie udawał samca alpha i stosował manipulacje PUA/NLS/NLP żeby szczerze zainteresować sobą kobietę. Ale to nie prawda, w swojej bani może być bogiem, ma popularnośc, hajs, status, a prawda jest taka, że nim POMIATAJĄ przez kiepskie geny - wzrost. I nie da się tego przeskoczyć.


@Pozytywny_gosc: Znowu kłamiesz. Prawda wygląda tak. Jeżeli jesteś w
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Może to kwestia tego, że temu 190, przystojnemu nikt nie podskoczy, bo mogguje oponentow na każdym polu. A takiemu karlowi latwiej pocisnąć i się dowartościować. Laski, nieudacznice chetniej pocisną robolowi, że nie skończył socjologi, bo same sie tym dowartosciowywuja.
  • Odpowiedz