Wpis z mikrobloga

Wchodzę na oficjalny profili konfederacji na Twitterze i nadal cisza w sprawie grobów AK.
Gdzie mogę zobaczyć konferencję prasową konfederacji w sprawie niszczenia mogił żołnierzy AK przez rosyjskich pachołków na Białorusi? Jakie konstruktywne działania chce podjąć najbardziej merytoryczna, najbardziej patriotyczna z patriotycznych partii? Mija kolejny dzień a nie widzę, żadnych stanowczych wypowiedzi posłów, żadnych konferencji, żadnych petycji, żadnych ustaw, uchwał. Nic.
Przecież tak dbają o pamięć przodków. Dlaczego nie ma już 20 konferencji i 5 000 twittów w temacie?

Dlaczego KONFEDERACJA MILCZY GDY BARBARZYŃSKO HAŃBIONE SĄ GROBY ŻOŁNIERZY AK??

Czy Braun boi się, ze go zdemaskowany rosysjki szpieg do Moskwy nie zaprosi?
Czy wilk Boi się, ze rosjanie nie zaproszą go na wakacje na Krym i nie będzie mógł legitymizować inwazji na Ukrainę?
Czy Korwin boi się, że ominie go kolejna wycieczka do Czeczeni?

Dlaczego najbardziej patriotyczna z patriotycznych partii odwraca głowę od kacapskiego barbarzyństwa?

Ktoś patrząc na ten wybiórczy patriotyzm mógłby dojść do wniosku, że konfederaci to nie patrioci a zdrajcy pracujący na rzecz rosji. Nigdy nie atakują rosji i jej sojuszników w sposób, który mógłby wyraźnie jej zaszkodzić a wściekle atakują wrogów rosji.

#konfederacja #4konserwy #neuropa #ukraina #bekazprawakow #polityka
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - Wchodzę na oficjalny profili konfederacji na Twitte...

źródło: comment_1657650637tym5f2W41PTUfO4Yp8EDk8.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Chciałbym cos posmieszkowac o hipokryzji Konfiarzy, ale już nie mam siły na to. Więc będzie na powaznie.

Konfiarzom nawet w najmniejszym stopniu nie zależy na pamięci pomordowanych Polaków. Dla nich zabity podczas wojny Polak jest warty wspomnienia tylko wtedy, gdy jego śmierć można wykorzystać do szczucia na Ukraińców, okazjonalnie na lewaków lub Niemców. Tylko szczucie na innych jest motorem napędowym rzekomej troski konfiarzy o pomordowanych Polaków. Dlatego nasi przodkowie
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: ładnie to tak kłamać?


@L3stko: I gdzie tu na twoim screenie manipulatorze masz profil konfederacji? Masz jednego Winnickiego. Gdzie reszta konfederacji?

Jak był fejk o rzekomym zabójstwie dokonanym przez Ukrainca to prawie cała konfederacja się zesrała łącznie z profilem konfy. Jak trzeba wspomnieć o patriotycznej sprawie to nagle "najwięksi patrioci" i "jedna merytoryczna opozycja" mordy w kubeł zamyka.

Przy okazji Winnicki jako jedyny konfiarz się wyłamywał spod
  • Odpowiedz
@Kryspin013: o tutaj. Tweet odnalazłem na profilu Konfederacji. Manipuluj dalej.


@L3stko: Nie manipuluję. Odniosłem się do twojego komentarza. Na razie to ty manipulowałeś wyżej i dopiero teraz cokolwiek przedstawiłeś co jest związane z twoją tezą. No i wciąż jednak po za Winnickim nie widziałem stanowiska konfederacji w tej sprawie. A retweet to nie jest stanowisko partii. Równie dobrze bot może retweetowac każdy wysryw, który wypluje ktoś z konfiarzy.
  • Odpowiedz
no to już widzisz:


@L3stko: No to już widzę. Aż dziw bierze, że Braun nie zwołuje nadzwyczajnych posiedzeń jak to zwoływali przy byle p------e jak dotyczyło to przynajmniej w teorii spraw Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz