Wpis z mikrobloga

Na fejsbuku piszą że twarde wyparowały z jednostek.
Nawet jeśli dostaniemy w zamian Abramsy to ile czasu zajmie ogarnięcie logistyki do nich? Pomijam fakt że tam trzeba 4 do załogi, ładowniczego. Logistyka to oczywiście różne systemy miar i cała mechanika. Części zamienne, ZDOLNOŚCI do napraw.
To jest jakis koszmar w którym się znaleźliśmy.
#wolskiowojnie
#wojsko
  • 15
@Jebwleb: Abramsy zauważono już na Litwie, a Challengery wraz z Anglikami jako załogi już są w PL z tego co widziałem. Obecność angielskich żołnierzy już znaczy więcej, niż amerykańskich czołgów z polskimi załogami. Chociaż oczywiście mogę się mylić.
@Jebwleb: Oni piszą tylko masło maślane ze poznikały z jednostek.Tak samo pisano o migach.Nie ma nigdzie w necie śladów rzeczywistego przerzutu twardych.Jak teciaki przerzucali to robili to tak że nawet na tiktoku była masa filmików zwykłych januszy jak czołgi jadą na wschód.Nawet na wykopie jakieś janki wrzucali zdjęcia a teraz zupełnie nic cisza
@Jebwleb: Ja z kolei jako mieszkaniec Rzeszowa mogę Cię zapewnić o niesamowitej ilości sprzętu nato jaka się tu znajduje. Niedawno udało mi się przyzwyczaić do zasypiania z otwartym oknem xD Zanim ktokolwiek dojechałby razem z całą logistyką do naszych granic, to też zjawiłyby się z naszej strony jednostki lądowe sojuszników. A ewentualne przekazanie Twardych tylko ten czas na przygotowanie wydłuży. Lepiej, żeby strzelały tysiąc km od naszej gtanicy.
@essos: Jeśli chodzi twarde to jednak tym razem mogli dochować pełnej tajemnicy aby uniknąć coraz śmielszych ataków rakietowych w głębi Ukrainy. To byłoby logiczne.