Wpis z mikrobloga

@aut91: ja tam uważam że całkiem logiczny ruch ze strony Rakowa akurat, trzeci a w najgorszym przypadku drugi bramkarz który wciąż jest młody i może się rozwinąć. Aczkolwiek jak Jaga zgarnęła za niego więcej niż 500k to faktycznie majstersztyk sprzedaży xD
@aut91: W najlepszym momencie w ekstraklasie wydawało nam się, że może kolejnego Dragowskiego wychowamy. Piłkarsko potencjał ma duży, tylko głowa nie dojechała. Transfer to dla niego dobra opcja, bo u nas za swoje akcje jest już spalony, tam może się odbudować. I oby się odbudował, bo ja wszystkim młodym polskim piłkarzom życzę jak najlepiej. A jeżeli my nie ściągnęliśmy nikogo więcej do Zlatana, to pewnie znaczy, że będziemy inwestować w Abramowicza.
@aut91: W najlepszym momencie w ekstraklasie wydawało nam się, że może kolejnego Dragowskiego wychowamy. Piłkarsko potencjał ma duży, tylko głowa nie dojechała. Transfer to dla niego dobra opcja, bo u nas za swoje akcje jest już spalony, tam może się odbudować. I oby się odbudował, bo ja wszystkim młodym polskim piłkarzom życzę jak najlepiej. A jeżeli my nie ściągnęliśmy nikogo więcej do Zlatana, to pewnie znaczy, że będziemy inwestować w Abramowicza.
@aut91: Ruch uważam, że jest całkiem logiczny, inna sprawa ze pewnie mocno przepłacony, przynajmniej na teraz. Przy Kowalu i w nowym środowisku może się mocno rozwinąć, ma ciągle tylko 18 lat, a docelowo przychodzi na pozycje nr 3 i wsparcie rezerw, które będą beniaminkiem w 3 lidze