Wpis z mikrobloga

XDDDDDDDD
Własnie zobaczyłem co #!$%@?ł Fabijański z Maffashion.
Miała Czarka z #!$%@? to poszła w bok za Fabijańskim i pięknie ją potraktował XD
Nie wiem czy dla kobiety może być coś gorszego niż zdrada nie z jakąś modelką, fajną laską tylko brzydalem/transem/facetem XDDD
Chciało się BadGuya i skończyło się jako samotna matka XD

#polka #p0lka #przegryw #maffashion
MrBeast - XDDDDDDDD
Własnie zobaczyłem co #!$%@?ł Fabijański z Maffashion.
Miała Cz...
  • 22
@MrBeast:
Ja to nie ogarniam, jak się mogą te grube drag queeny podobać czy rafalale. Ani to chłop, ani kobieta, ani chłopiec ani dziewczyna.

Źle to wygląda. Chłopak jak lubi chłopaka, to jest tak samo jak dziewczyna lubi chłopaka, bo pewnie ta sama wariacja genów odpowiedzialnych za pociąg seksualny. Ale draq queen to nie wiem jak to działa. Grube to, brzydkie to, dziwaczne to. Nie wiem.
@MrBeast a no Julka nie chciała mu ciągnąć bo "ojej synek mnie wyparł i go kocha bardziej" to ruszył za głosem jajec. Najlepszy jest tekst "nie brałem nigdy narkotyków tylko akurat wtedy jak Rafalala była obok i ja nic nie pamiętam" :p Ćwok :)
@77023:
Ciągła potrzeba stymulacji to słabość którą można łatwo wykorzystać. Dlatego bardzo łatwo kontrolować ten motłoch celebrycki. Przyjdzie taki Putin i ma wszystkich w garści. Nawet nie trzeba Putina, sam bym ten motłoch miał na zawołanie, mając na nich takie kwity.
@wypok312: nie wiadomo, pewnie i hipopotam przestał by po czasie robić robote, co tym co pociągają za sznurki ułatwia robote, bo mogą tworzyć brudy, którymi takiego celebryte mogą uwalić na pstryknięcie palców. Trzymają to do czasu aż gwiazdka im sie opłaca. Zacznie gwiazdka fikać, to powiedzą, że to stanie sie jawne. A jak na gwiazdke brudów nie zrobią zawsze mogą przyblokować wytwórnie, zabrać reklamodawców i tym podobne działania.
@RyouNarushima: ładny