Wpis z mikrobloga

Zadziwia mnie logika wyborców Konfederacji. Z jednej strony nie chcą Ukraińców w Polsce. Z drugiej popierają wojnę, przez którą Ukraińcy muszą przymusowo emigrować. Są trzy opcje: albo to idioci, albo zwyrodnialcy, którzy chcą żeby Ukraińcy zostali u siebie i przyjęli bombki na klatę albo mają z tego profity finansowe. Innego wytłumaczenia nie ma. Nawet PISem tak nie gardzę jak tymi szkodnikami działającymi przeciwko polskiej racji stanu.

#ukraina #rosja #wojna #konfederacja #polityka
Pobierz yanush - Zadziwia mnie logika wyborców Konfederacji. Z jednej strony nie chcą Ukraińc...
źródło: comment_16576257024U9bmVWVzKE9OrywfNANwi.jpg
  • 18
@yanush

chcą żeby Ukraińcy zostali u siebie i przyjęli bombki na klatę

To idź hipokryto przyjmij bombt na siebie. Dlaczego nie idziesz walczyć i przyjmować na siebie bomby? Lewacki zakłamany pisowcu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yanush: Patrząc na to zupełnie chłodno to wystawienie się do Ukraińców rzeczywiście może być jedna z najlepszych decyzji dla Polski. Uniknięcie tych wszystkich niedogodności z zakwaterowaniem uchodźców z pewnością mogłoby być dobre dla naszych portfeli, a liczenie że pomoc w przyszłości da jakieś profity jest naiwne gdyż Ukraina może się zachować wobec nas podobnie jak teraz proponuję. Więc może jest to jakieś sensowne #!$%@?, ale mam swoje sprawy, które mogłoby wyjść
Zadziwia mnie logika wyborców Konfederacji. Z jednej strony nie chcą Ukraińców w Polsce. Z drugiej popierają wojnę, przez którą Ukraińcy muszą przymusowo emigrować


@yanush: Wyborcy Konfederacji popierają wojnę? xD Niby skąd takie tezy? Wrzuć linka do jakiegoś sondażu który to potwierdza. Bo jak na razie mi to wygląda na "Instytut Danych z Dupy".