Wpis z mikrobloga

#hydraulika #remontujzwykopem #lazienka
Pany przypau jest.. mam pralkę Amica i dokupiliśmy suszarkę no i wpadliśmy na pomysł, żeby postawić to jedno na drugim więc od razu zamówiliśmy łącznik no i przyszła wczoraj suszarka i okazało się.. że mamy pralkę w wersji slim :D Zastanawiam się teraz czy mogę położyć pralkę na suszarkę? Pralka jest w c--j cięższa więc raczej wydaje mi się, że nie - to jedna sprawa, druga, że nadal czekam za tym łącznikiem i może da się to założyć tak że utrzyma ten łacznik suszarkę na węższej pralce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dominias: Niby nie ma przeciwskazań, ale zadbaj o osobne odpływy. Miałem na jednym odpływie i woda podczas wirowania dostała się do bębna suszarki i musiałem wezwać serwis na wylanie wody :)
  • Odpowiedz
@Crea: dokładnie miałem taki rozgałęźnik - kupiony markecie budowlanym - nawew środku miał taką uszczelkę otwieraną w jedną stronę i też przeciekło...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dominias: Ja bym na Twoim miejscu zmieniła pralkę/suszarkę, aby pasowały do siebie wymiarami. Ewentualnie spróbuj zamówić u stolarza jakiś poddest/zabudowę, które wstawisz za pralkę, aby nadrobić brakujące centymetry.
  • Odpowiedz
@austra: na szczęście na brak miejsca nie narzekamy więc zostanie obok siebie.. minus taki, że specjalnie kupowaliśmy Amice żeby ładnie w kolumnie wyglądalo, a się okazało że mogliśmy kupić coś tańszego i pewnie lepszego :P
  • Odpowiedz
  • 0
@kodijak bo nie wiedziałem że mam pralkę slim więc nawet mi przez myśl nie przeszło że będą różne skoro jest napisane że pasuje ten uchwyt do pralek z serii Dream Wash
  • Odpowiedz