Wpis z mikrobloga

@Niegoscinnygosc: kto to?


@Jim2Lahey: nie dotarła jeszcze do Twojej wsi technologia wyszukiwania obrazem w Google? Ja nie szukałem, bo mnie te bimbały nie interesują, ale to powinien być zawsze punkt wyjścia przed pytaniem, bo to i tak pewnie #!$%@? z jakiegoś reddita czy podobnej strony, więc znajdzie.
  • Odpowiedz
@onomatopeja_ #!$%@?, akurat jaja i #!$%@? wyglądają cały czas tak samo, z czasem mogą być problemy z erekcja. Natomiast takie wielkie dojce u chudej dziewczyny to przekleństwo.
1 W staniku wygląda fajnie, ale w momencie w którym cyce mają najbardziej podniecać okazuje się że wiszą przy przy pępku, a jak laska leży to cyce są pod pachami.
2. Rozloerdolony kręgosłup - spróbuj mieć 2 latające 5kg odważniki latające bezwładnie przy każdym
  • Odpowiedz
@alteron: 1. tak sie składa że moja żona jest szczupła i nosi rozmiar H (bmi 23), ma juz 30 lat, cycki nadal piekne kształtne i nie wiszące
2. to akurat prawda, ale dobra brafitterka załatwia temat i moja żona bez problemów biega na bieżni
3. x #!$%@? D. Wyobraź sobie że są ludzie którzy nie uprawiają sportów i są szczupli. Ale wyjaśniłem też już to w punkcie 2. Biega, jeździ
  • Odpowiedz
@alteron:

Rozloerdolony kręgosłup

bez ruchu taka laska zaraz zamieni się z tłusta maciorę

Dlatego chodzi się na siłownię. Leniwa locha nawet jak będzie miała ładne duże piersi to rzeczywiście szybko jej opadną I zacznie boleć kręgosłup, jeśli będzie siebie zaniedbywać np. siedząc na kanapie i jedząc fast foody. Po zarysach mięśni i skórze widać, że dla tej pani sport obcy nie jest, co spokojnie przedłużyło jej wygląd 10/10 o kilkanaście
  • Odpowiedz