Wpis z mikrobloga

nawet już mi się nie chcę tego komentować ,ponad połowa wiadomości była w tym stylu.


@Ninx: Pewnie bardzo seksownie i kobieco wyglądasz. Sugeruję zmienić zdjęcia na bardziej "neutralne". Możesz też napisać w opisie, że banujesz za wszelkie podteksty erotyczne.
Jaumo


@Ninx: "Jaumo is a free social experience app to meet people, make friends and have meaningful conversations online. Discover entertaining social events, ..."

meaningful conversations xDD
@namotim_: "którą kobietę kręci takie pisanie?" mówisz że dasz uciąć sobie głowę że nie znajdzie się żadna kobieta której taki tekst się spodoba? albo taka której nie będzie przeszkadzał? sama brzmisz jak 15 latka która światopogląd zbudowała na komediach romantycznych i nie chce przyjąć do wiadomości że świat nie jest czarno biały, gwarantuję ci że są kobiety dla których takie teksty nie są niczym negatywnym, wy w ogóle nie ogarniacie jak
@Pralko-suszarka: Możesz mi powiedzieć skąd ten idiotyczny wniosek? Myślisz, że takie rzeczy piszą tylko albo chady, albo sebki? Uwierz, że takie teksty potrafią pisać faceci, którzy wyglądają na grzecznych, spokojnych, „przeciętnych”, z normalnym opisem. Potrafią normalnie rozmawiać przez kilka zdań, a za chwilę wywalić z takim tekstem z dupy.
Możesz mi powiedzieć skąd ten idiotyczny wniosek?


Z własnych doświadczeń, obserwacji oraz statystyk? ¯\_(ツ)_/¯

Uwierz, że takie teksty potrafią pisać faceci, którzy wyglądają na grzecznych, spokojnych, „przeciętnych”, z normalnym opisem


@spiritoo: XD Takich, to dajecie na lewo, a jak macie matcha to i tak rozmawiać wam się z nimi nie chce, więc znowu: kiedy kobieta mówi o PRZECIĘTNYM facecie wg. Jej subiektywnej ocenie, to zawsze ma na myśli kogoś ponad przeciętnego
@spiritoo: No sorry, ale to ja jestem po stronie tych, którzy muszą walczyć o wasze względy i otrzymują feedback, więc mam chyba lepsze rozeznanie w tym temacie niż wy, którym to wiecznie się wszystko wydaje ()

Powiedzenie, że wy wiecie więcej, to jak powiedzenie, że ryba lepiej zna się na wędkowaniu niż wędkarz, bo jest rybą właśnie XD Ma to tyle samo sensu
@Pralko-suszarka: Tak, bo to Ty wybierasz i oceniasz facetów i to Ty otrzymujesz obleśnie wiadomości…

I rozumiem, że dostajesz od dziewczyn feedback dlaczego Cię wybrała, lub nie wybrała? Bo jak na moje to po prostu się umawia, lub olewa, a na temat tego dlaczego to już sobie dyskutuje z koleżankami, lub nie. A statystyki tego ile dostajemy takich wiadomości i od kogo, to masz jakieś legitne, czy z IDZD?

Porównanie do
Tak, bo to Ty wybierasz i oceniasz facetów i to Ty otrzymujesz obleśnie wiadomości…


@spiritoo: Tymczasem normalny facet, który nie wysyła obleśnych wiadomości jest total ignored przez was, więc może to wy dobieracie sobie oblechów? ( ͡º ͜ʖ͡º) W końcu odrzucacie większość facetów na etapie selekcji, więc jakim cudem wybieracie akurat zjebów?? XD Może ciągnie swój do swego po prostu? ( ͡º ͜ʖ͡
@Pralko-suszarka: To czekam, daj mi JEDEN racjonalny argument, JEDEN kogo powinny wybierać kobiety, żeby nie dostawać takich wiadomości. Masz jakiś? Bo panie „wiem wszystko najlepiej” nie masz zielonego pojęcia jakich mężczyzn wybieram i przestań wmawiać mi, że to wiesz. Zdarzało mi się wielokrotnie wybierać też mężczyzn obiektywnie brzydkich, bo mieli interesujące opisy, sugerujące normalnego, sympatycznego faceta, a i tacy potrafili szukać nawiązań seksualnych wszędzie, nawet w zupie pomidorowej…

Także czekam, o
To czekam, daj mi JEDEN racjonalny argument, JEDEN kogo powinny wybierać kobiety, żeby nie dostawać takich wiadomości.


@spiritoo: Takich, których odrzucacie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wszystkie kobiety działają wg. takiego samego wzoru. Jeżeli jest jakiś facet którego dajesz w prawo, to prawdopodobnie da go w prawo większość kobiet i na odwrót (
@Pralko-suszarka: ( ͠° °) No przewspaniałe argumenty, genialne, zmiotły mnie z nóg.

Podsumowując: nadal wmawiasz mi kogo wybieram, nic nowego się nie dowiedziałam. Super, kończę to.

Dodam na koniec:

Nie szukam light chadów, jak widzę opis dynamicznego oskarka - podróżnika od razu daje w lewo. Niedobrze mi się robi od takich samych opisów crossfitowców, którzy zwiedzają pół świata. Kompletnie mnie oni nie interesują.

Nie będę wrzucać
( ͠° °) No przewspaniałe argumenty, genialne, zmiotły mnie z nóg.


@spiritoo: O to chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując: nadal wmawiasz mi kogo wybieram, nic nowego się nie dowiedziałam. Super, kończę to.


@spiritoo: Przecież ci powiedziałęm kogo wybierasz XD

Ile facetów sweepujesz w prawo na 10 osób? ( ͡º ͜ʖ͡º) Odpowiedz na to pytanie, bo