Wpis z mikrobloga

@naut: ja bym brał na -1 tylko z tego powodu że jak będzie jakieś załamanie pogody to takie parkingi często zalewa. Więc jak do tego dojdzie to poziom -2 będzie zalany a poziom -1 nie.
  • Odpowiedz
jeżeli chodzi o obtarcia i przerysowania?


@naut: Bierz takie do których się najwygodniej wjeżdża i wyjeżdża. Zobaczysz, że po czasie ten czynnik będzie dla ciebie najistotniejszy, a nie potencjalna rysa.
  • Odpowiedz
@naut: jeżeli 217 na -1 jest wąskie jak klasyczne miejsce parkingowe, to jak dla mnie jest za blisko ściany. Tyłem zaparkujesz, ale będziesz musiał do niego dojechać tyłem. Z kolei przy parkowaniu przodem będzie ciężko się złożyć, nawet na kilka razy. Mam podobne miejsce do wynajmowanego lokalu i nie ma szans żebym tam zaparkował, zwłaszcza jak na miejscu obok coś stoi.
  • Odpowiedz
@naut: zapytaj o wymiary, porównaj z wymiarami samochodu i mniej więcej będziesz wiedział. 217 może jest szersze, ale 218 ma słupy po lewej, więc nie wykluczone że będziesz musiał parkować bliżej prawej strony, żeby wysiąść z auta. Wtedy na 217 już nie będzie szerzej. Ja bym szedł w 216 i 217 na -2. Zwłaszcza, że komórkę też masz na -2, więc wygodniej będzie z niej korzystać.
Nie ma w pobliżu podobnego
  • Odpowiedz