Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zakończyłam ponad pięcioletni związek po tym jak były już chłopak zrobił mi straszne świństwo, a moja kocia przyjaciółka umiera na raka i w tym tygodniu będę musiała się z nią pożegnać, bo nie chcę, żeby cierpiała. Jestem sama, boli jak cholera. Wiele w życiu przeszłam, ale to mnie dobija. Wiem, że kiedyś będzie lepiej, bo zawsze jest, chociaż aktualnie trudno mi w to wierzyć. Chciałabym przestać czuć, bo bardzo boli.

#anonimowemirkowyznania #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #rozstanie #samotnosc #bol

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cb3588c994fbfef8325eff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
OP: @TheOneWhoKnocks Przez prawie rok pisał na mój temat paskudne rzeczy ze swoją mamą i grupą przyjaciół. Właściwie obrażanie i wyśmiewanie mnie stało się w pewnym momencie ich główną rozrywką, nigdy nikt dotychczas chyba nie gadał na mój temat. I nie było to śmianie się, że się głupio spojrzałam lub że mam krzywy ryj, tylko naprawdę paskudne rzeczy i kłamstwa na temat mojego charakteru, tego kim jestem, tego że np biorę