Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ultimo-riskoo:
Jeśli to kurzajka (trochę przypomina) to trochę lipa, jeśli masz pod paznokciem, bo tego tak łatwo się nie pozbędziesz. Jaki mam autorytet żeby się wypowiadać w kwestii kurzajki? Zniszczone 7 kurzajek (mocne zaniedbanie siebie). Jak najszybciej wyleczyć?

Zapomnij o wymrażaniu, bo to mało skuteczny proces a bolesny i problematyczny jeśli chcesz to robić u dermatologa (umawianie wizyt, opłaty itp). A te gówna do wymrażania w domu to jakiś badziew, który
@ultimo-riskoo:
Kurzajka nie boli. Jeśli to kurzajka to raczej odrośnie. Nie zdrapuj paznokciem, bo przeniesiesz na kolejnego paznokcia. To zaraźliwe gówno. Jeśli już zdarłeś, to posmaruj verrumalem, bo prostym zdzieraniem to się tego nie pozbędziesz.

Proponuję także pozbywać się tych "zdzierek" (zdartych warstw kurzajki) w miejscu gdzie się łatwo tego pozbyć (do kibla lub podobnie).
@ukradlem_ksiezyc: nie wiem co to było na tym palcu w sumie,, nie jestem w stanie powiedzieć czy ciało obce czy ta kurzajka, ale w tym paznokciu dokopałem się w końcu do takiej małej drzazgi czy czegoś takiego.

Ja ten paznokieć/naskórek zdzierałem takimi obcinaczkami, ofc nie paznokciem...
@ultimo-riskoo:
Kurzajka bardzo często wygląda jak taka pojedyncza drzazga. Szczególnie w pierwszej fazie. Później zaczną robić się kolejne drzazgi obok niej i powstaje takie czarne coś, jakby strupek.

Z każdym kolejnym krokiem gdy mi mówisz nowe rzeczy brzmi to coraz bardziej jak kurzajka. Na Twoim miejscu szedłbym do apteki i kupował Verrumal (pamiętaj że to kwas więc będzie piekło).

Jeśli masz jakikolwiek odłamek kurzajki w dłoni, może się on na nią