Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam buildu do zrobienia challengy, mam aktualnie slayera czystego (cyclone na starcie, katastrofa pomimo wysadzenia X exaltow, sprzedałem cale eq) i occultystke pod soulrend na farmę ekspedycji. Aktualny budget bez sprzętu z occultstki to ok 70 exów, mogę dofarmić więcej i zrobić nową postać. Myślałem o coc forbidden rite, ale nie widzę dobrze napisanego buildu pod to (wciąż uczę się rej gry, np. w poprzedniej lidze próba zrobienia samemu omni buildu sugerując się tylko innymi pobami wyszła średnio). Po głowie chodził mi też ls champion. Coś innego, co nie pada od hitu i nie będzie problemu z challengami i uberami? Chciałbym się podszkolić trochę z mechaniki walki bossów. Stare bossy jak shaper i elder klepię bez problemu (nauczyłem się robiąc je x razy), ale przyznam, że nowych nie ogarniam. Raz w życiu zrobiłem siriusa, i te nowe dodane ostatnio, uber eldera nigdy, resztę killi w poprzednich ligach kupowałem na tft. Dodatkowo musi w miarę robić mapki pod challenge. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

#pathofexile
  • 2
  • Odpowiedz
@Armakkk: Z takich klasycznych które nie wymagają wielkiego budżetu a wszystko zrobią to seismic trapper, ale nie nastawiaj się ze zrobisz 38/40 jak nie biłeś nowego contentu
  • Odpowiedz