Wpis z mikrobloga

Boże święty, kolejny raz na facebook dates polubienie daje mi gruba laska, na dodatek 27 letnia. 99% lajków tam jest od ulanych. Co one sobie myślą, że ja chłopak 190 wzrostu 80-82 kg wagi bez zakoli z zajebistymi brwiami i fiutem 17,5-18 cm będę zainteresowany grubasem, co mógłby się toczyć jak kula? Męczy mnie już to psychiczne. Na tinderze niemal 0 par, a na tym gównie same tuczniki. Między młotem a kowadłem. Jeśli rynek randkowy jest tak zepsuty, że tylko takie są mną zainteresowane to wolę już nigdy więcej nie poruchać i walić konia lub chodzić na divy.
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda ##!$%@? #zwiazki #seks
  • 19
@Felixu: W swoich dwóch krótkich wypowiedziach użyłeś 6 obraźliwych zwrotów wobec grubych kobiet, jednocześnie podkreślając jaki to nie jesteś zajebisty. Uważam, że problem może być z tobą i twoim podejściem do ludzi. To, że ktoś ci się nie podoba nie jest powodem, żeby tę osobę obrażać.
Spróbuj zacząć szanować innych na początek.
@Felixu: nie widziałem twoich zdjęć i nie wiem czy masz opis, ale wg mnie możliwe jest wyciągnięcie jakichś wniosków o człowieku tylko na ich podstawie. Z tego co napisałeś wynika, że masz atrakcyjne cechy fizyczne i zapewne je eksponujesz. Kiedy ja widzę profil laski skupiony tylko na jej atrakcyjności i bez opisu to często daje w lewo, bo mnie nie interesuje tylko wygląd. Także jeśli ma w opisie wymaganie co do
jak chcesz kobietę poniżej 70kg, a to i tak już są zbyt wygórowane standardy które potem wpędzają normalne kobiety w kompleksy, to musisz mieć jeszcze umieć się #!$%@?ć jak prawdziwy badboy oraz mieć wysoko ceniony zawód (prawnik, lekarz) albo wysokie stanowisko w korporacji


@sepuqqu i to jest prawdziwa tragedia. Wymaganie od kobiety aby ważyła wzrost minus 120 (jesli cwiczy na silowni to moze byc wzrost minus 115) to tak jakby wymagac od
@Felixu: wzrost sam w sobie nic nie daje.

To jest bardziej multiplayer, albo inna pespektywa brak wzrostu jest mega minusem.

Zero ( ty ) pomnożone przez każdą liczbę ( twoj wzrost ) dalej daje zero.

Albo w drugim przypadku 0 nic nie dodaje do wyniku równania.