Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ja #!$%@?, #!$%@? jakiś szajs w bunkrze, wybuch jakiegoś pola magnetycznego na całą wyspę a Charlie wraca sobie od tak na plażę, wszyscy mają #!$%@? i nikt nie idzie nawet z ciekawości zobaczyć co z bunkrem.
Dobrze że ten serial nadrabia ogólnie klimatem bo często są takie niespójności że ja jebe xD
#lost #seriale
  • 12
ale po co mieli tam iść, co to by wniosło do serialu

Charlie obudził się gdzieś oszołomiony to poszedł na plażę

A ci na plaży nie widzieli, że to bunkier, już wiedzieli, że na wyspie się dzieją dziwne rzeczy, to najpierw musieli sami się ogarnąć czy są bezpieczni

Czepianie się na siłę, co by niby wniosło do treści serialu, że wszyscy by pobiegli do bunkra od razu?
@mala_kropka ale to mógł nie zdawać sobie sprawy z siły tego, coś tam poprzyciąga, przeciąży się i zgaśnie

Jak się zorientował, że samolot przyciągnął to już nie chciał kontynuować jeśli dobrze pamiętam
@Hugenot111: #!$%@? dzisiaj na Disneyu oglądałem dokładnie ten odcinek xD

Jak oglądasz pierwszy raz, to uwaga spoiler. Pierwsze 3 sezony są zajebiste i trzymają klimat, kolejne są już nudne i bez polotu, bo zmienia się reżyser
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: Chodzi o udawanie jakichkolwiek ludzkich zachowań xD
Wszyscy wiedzieli o bunkrze, robili tam pranie, brali narzędzia czy korzystali z prysznica.
Jak coś wybuchło w tamtym rejonie to chyba warto zainteresować się czy coś się komuś nie stało?;P
Albo ciągnęli rannego Eko przez pół obozu i dopiero Claire zareagowała na to że idą xD
Pierdoły ale psują odbiór.

@DaveFullPL: Kiedyś oglądałem tak właśnie do trzeciego ale później już zgubiłem się
@Hugenot111: Ja tez to kiedyś oglądałem i skończyłem na 3, z prostego powodu. TVP1 przestało emitować kolejne odcinki xD

Ale sam motyw oglądania tego serialu w telewizji i czekaniu tydzień na kolejny odcinek, albo co gorsza kilka miesięcy ja nowy sezon, sprawiało że ten klimat dało się czuć jeszcze bardziej. Sam sobie musiałeś odpowiadać na jakieś pytania, rozmawiałeś ze znajomymi nt. przemyśleń co do czegoś… to było coś :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DaveFullPL: Po TVP chyba leciało to jeszcze gdzieś indziej ale nie pamiętam, wiem że te powroty do normalnego życia, w ciul retrospekcji itp mnie już denerwowało.
Wyspa i jej tajemnice były świetnym motywem ale z czasem pogubili się w tym.
Ale nie ukrywam, pierwsze dwa sezony wzbudzają sporo emocji, trzeci już tak bardziej neutralnie odbieram.