Wpis z mikrobloga

#irlandia: Dlaczego wszyscy jebią katolików i to pod ochroną policji? Moim zdaniem najbardziej znieważane grupy społeczne w Irlandii to katolicy i Polacy.

Temat z dziś, marsz oranżystów w Rossnowlagh. Jest kościół protestancki w Ballyshannon ale ten marsz koniecznie się musiał zacząć pod maryjnym sanktuarium w Rossnowlagh. Policja zablokowała całą okolicę w asyście długiej broni czego nigdy u Gardy w ten sposób nie widziałem. Nazjeżdżało się nacjonalistycznego i rasistowskiego gówna z całej NI i UK i oni tu sobie paradują jak u siebie.

To idzie w złą stronę.
  • 6
ale wiem ze w polsce tak jest dlatego ze jak jakis pedo ksiadz jest złapany to idzie do innej parafi a nie do wiezienie i to dlatego


@NaczelnyAgnostyk: Pseudo ksiądz co jest homosiem i z nieznanych mi powodów mu pozwolono na posługę czyli kłamca homoseksualista idzie na księdza co jak się liczy jest ich 60% polskiego kleru to nie wiem dlaczego tak jest. Ale kościół to nie ksiądz czy budynek tylko
Gdzie widzisz znieważanie Polaków i katolików?


@grzesiu30790: Choćby ten marsz to zniewaga, co do pierwszego wystarczy poczytać media lub zobaczyć jaki stosunek ma rząd irlandzki do Polski ale jest on gówniany. A na poziomie społecznym to każdy bandyta to wedle nich Polak. Oni nawet nie chcą rozróżniać nacji tylko co złe to Polak.

@lisku_chytrusku: Każdy wie co tu kościół zrobił i wyraźnie należy dodać przy przyzwoleniu i udziale całego społeczeństwa