Wpis z mikrobloga

@Blaskun ty blaskun.. to może pogadajmy o roli maciara w rządzie PiS i ontym że nawet premier się go bal. O misiewiczu, który gnoil generalicję ? O tym młodym 20 latku , któremu maciar synekurę załatwiał. Albo o kanistrze kaczora ?
O Pawłowicz ? O kilkudziesięciu komuchach u władzy ? O Smoleńsku ? O dzieleniu narodu ? O jawnym łamaniu konstytucji ?
Pisząc o kradzieży OFE blaznisz się
  • 0
@Blaskun Przecież było znalezisko na ten temat, nie wiem, dlaczego film spadł, jak w nim nic nie było obraźliwego. Pamiętam, że tłumaczył, że nie potrafił tego odpowiednio wyjaśnić za czasów swoich rządów i został źle zrozumiany, a potem powiedział, że wszystkie środki z OFE trafiły do ZUSu i to nawet dzisiaj można sprawdzic na swoim koncie w ZUSie, więc w jaki sposób je "ukradł" myślałem, że tylko pisowskie trolle wciąż wierzą w
@karolszt90: Odzyskiwanie VATu zdajesz sobie sprawę, że to robota PO, a konkretniej dzięki systemowi komputerowemu i JPK obowiazujego od 2016 roku? Od poczatku 2015 pomagałem we wdrożeniu tego wymogu w oprogramowaniu dla administracji publicznej, za czasów PO właśnie. Potem #!$%@? wybory, PIS wygrał, a pierwsze rezultaty wykrycia spiral przypisał sobie. :)
@cezx: Kiedyś zrobiłem podobną przeróbkę z tym podkładem, to mi moderacja po 10 minutach usunęła. Godzina pracy poszła w cholerę, bo jeszcze efektami dźwiękowymi się bawiłem, żeby lepiej dopasować do całości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jarema87: kilka lat temu wykop narzekał na PO teraz PO na sztandarach xd w tym kraju nic się nie zmieni bo nikt poza PiS i PO nie widzi opcji. Zresztą jak PO ma wygrać skoro żadnego programu od kilkunastu lat nie mają. PiS sypnie na socjal i znowu wygrają, Orlen przed wyborami obniży ceny o 20gr i każdy będzie szczęśliwy już xd
@pss8888: nie no fantastyczne rządy - pobudowal drogi- szkoda tylko ze kosztem setek malych polskich firm ktorym nigdy nie wyplacono pieniędzy. #!$%@? hajs z OFE ktorym ratowal budżet. Polacy swietnie zarabiali na umowach zlecenie bo cale 10 pln/h. A no i podwyzszyl podatki bo mimo zerowego socjalu w budżecie dalej brakowalo pieniędzy.
@muchabzz: Po pierwsze dzielić ludzi zaczęło PO po przegranej na moherów i młodych wykształconych z wielkich miast i to oni wprowadzili masowy czarny PR i trolling do polityki.
Po drugie łamanie konstytucji jest złe kiedy lewactwu pasuje, a dobre jak nie pasuje jak w przypadku aborcji itp.
Po trzecie jak to możliwe, że to co jest dobre w innych krajach jak Niemcy, czy Francja jest złe w Polsce?
Po czwarte Smoleńsk