Wpis z mikrobloga

@stray_dog: Zawsze jestem trzeźwa, nie pamiętam czegoś takiego. W ogóle śmieszne, że widzisz tylko wyśmiewanie przegrywów, a nie to, jak część z nich wyzywa kobiety czy normików. Do normalnych przegrywów nic nie mam, ale jeśli ktoś atakuje tych, którzy całymi dniami piszą o "p0lkach" i obrażają innych, to co, mam ich bronić? xD
  • Odpowiedz
i to naturalne dla mnie, że mają złość do społeczeństwa.


@stray_dog: A dla mnie nie. Można się wkurzać na los/Boga, rodziców, nauczycieli czy konkretne osoby, ale jeśli taki osobnik wrzuca wszystkich do jednego worka i jestem dla niego np. "puszczalską p0lką", choć mnie w życiu nie widział na oczy, to nawet mi go nie żal.
  • Odpowiedz
Na pewno widziałaś, gdy byłaś w szkole, że jak pewne osoby unikały kontaktów to nie przejmowano się nimi. Po prostu przyjmowało się, że taka osoba jest "taka". A często osoba ta ma jakiś problem w sobie i tak to latami narasta.


@stray_dog: Sama byłam taką osobą, a jakoś nie nienawidzę wszystkich mężczyzn i nie wypisuję głupot na ich temat.

kobiety mają mniej różnorodny gust, są bardziej wybredne. Babski gust jest
  • Odpowiedz
Wielokrotnie zostało to już zauważone, że różowe uważają mężczyzn na swojej lub niżej atrakcyjności jako desperatów.


@stray_dog: I znowu generalizowanie. Dla mnie desperat to typ, który nie ma żadnych wymagań i jest mu obojętne, jak kobieta wygląda, czy o siebie dba, czy się z nią będzie dogadywał, czy mają podobne cele, czy nie, byleby jakaś była.

Na Twoim tagu "damski
  • Odpowiedz