Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
28 lvl chłop here
chciałbym się pochwalić, że zdałem maturę
nigdy nie umiałem się uczyć i jestem trochę opóźniony ale dałem radę
no nic, teraz jakieś studia muszę wybrać i dalej będę ten głaz z napisem żyćko toczyć

#matura #matura2022 #studia #chwalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c98408ae99221d03752777
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 116
  • Odpowiedz
@Filipterka25: A co cię to obchodzi? Mam jaki mam i mam z tego czego mam. Nie będę się publicznie pucował z czego. Obecnie na magazynach pełno jest magistrów po różnych gównianych kierunkach.
  • Odpowiedz
Mam jaki mam i mam z tego czego mam. Nie będę się publicznie pucował z czego. Obecnie na magazynach pełno jest magistrów po różnych gównianych kierunkach.


@2564: No właśnie - gównianych. Poszedłbyś na sensowny kierunek na dobrej uczelni (podpowiem: takich jest w kraju dwa, może trzy tuziny i żadna nie jest prywatna ani nie powstała po roku 1990) i pracowałbyś zgodnie z wykształceniem.
  • Odpowiedz
@2564: Jak mi znajdziesz kogoś po dziennych, dobrych studiach (prawo, lekarski, STEM-y, finanse, inżynierki techniczne) z którejś dobrej uczelni (czyli SGH, AGH, uniwerki i politechniki sprzed 1990 roku + wszelkie medyczne) który robi na magazynie to porozmawiamy o gwarancjach.
  • Odpowiedz
Czekaj już idę szukać


@2564: Może być trudno - problem "magister na magazynie" dotyczy głownie absolwentów szałasenuczelnien otwieranych i przekształcanych masowo po 1990 roku (gdzie magicznie uczelnie pedagogiczne stawały się uniwersytetmi albo jakiś byznesmem otwierał prywatne gotowanie na gazie university) oraz politologów i innych inżynierów zieleni z dobrych uczelni, które chciały być modne.
  • Odpowiedz
Poszedłbyś na sensowny kierunek na dobrej uczelni (podpowiem: takich jest w kraju dwa, może trzy tuziny i żadna nie jest prywatna ani nie powstała po roku 1990)


@Filipterka25: studiowałem na państwowych (m. in polibuda warszawska) i prywatnej uczelni i nie widziałem jakiejś wielkiej różnicy, ale rozumiem, że wiesz lepiej, bo takie masz wyobrażenia XD
  • Odpowiedz
studiowałem na państwowych (m. in polibuda warszawska) i prywatnej uczelni i nie widziałem jakiejś wielkiej różnicy, ale rozumiem, że wiesz lepiej, bo takie masz wyobrażenia XD


@bylem_zielonko: Widzę po kolegach u kolejnych pracodawców - absolwentów prywatnych uczelni zero, a magazyn Biedronki to to nie był.
  • Odpowiedz
Widzę po kolegach u kolejnych pracodawców - absolwentów prywatnych uczelni zero,


@Filipterka25: może dlatego, że liczba studentów na państwowych uczelniach jest jakieś 10 razy większa?
a może pracujesz w jakiejś branży technicznej, a w PL nie ma uczelni prywatnych z kierunkami inż budownictwa, chemia, automatyka i robotyka etc i nigdy takich nie zobaczysz

problem "magister na magazynie" dotyczy głownie absolwentów szałasenuczelnien otwieranych i przekształcanych masowo po 1990 roku (gdzie magicznie uczelnie
  • Odpowiedz
a może pracujesz w jakiejś branży technicznej,


@bylem_zielonko: Prawo. Każdy kto chciał pracować w zawodzie pracuje w zawodzie. Każdy kto miał inny plan realizuje go.

Naprawdę myślisz, że państwowy uniwerek z jakiegoś pcimia dolnego będzie lepszy od prywatnej uczelni np. w Warszawie (tak btw zazwyczaj większość nauczycieli akademickich na prywatnych uczelniach to ludzie pracujący na co dzień na uczelniach państwowych)


@bylem_zielonko: Doczytaj, co pisałem - DOBRE uczelnie publiczne, nie WSZYSTKIE
  • Odpowiedz