Wpis z mikrobloga

Można się śmiać z dziaderskiego sapania do mikrofonu i dziwnych opowiastek Jarońskiego, ale swoim dzisiejszym "żartem" o kobietach uciekających przed gwałtem podczas wojny, gość przegiął pałę. Ciekawe czy stacja wyciągnie jakieś konsekwencje.
#eurosport #kolarstwo #tourdefrance
  • 15
  • Odpowiedz
@Drzamich: I co mam ci w Angielskim powiedzieć, że Jaroński o ponad kilkunastu lat wcześniej z Wyrzykowskim a teraz z Baranowskim robią klimat całego wyścigu, pierdzielenie o zameczkach i pierogach tak mnie wciągnęło że kilkanaście lat temu oglądałem pojedyncze etapy, potem inne wyścigi, aż teraz nie przepuszczam prawie żadnego, do tego wciągnęliśmy z bratem i kumplami z pracy i w końcu sami zaczęliśmy jeździć na szosach, gramy w wykopowy #fantasycycling i
  • Odpowiedz
@Drzamich: dobra wstawaj, coś ci wyleciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) dwóch starszych panów robi klimat rozmawiając przez 5h o wszystkim co się da i czasami powiedzą coś może nie do końca akceptowalnego w „nowym” neutral świecie. Ale jak masz z tym problem pisz do discovery, ale problem główny chyba ty z tym masz XD
  • Odpowiedz
@Drzamich: Popieram pprzedników - świetny komentator, robiący dużo dobrego dla popularyzacji tego sportu w Polsce. Oglądałem kiedyś w 2005 r. jakieś nudne płaskie etapy na TdF i on z razem z Krzysztofem Wyrzykowskim potrafili je tak ubarwić, że oglądało się dla samego słuchania tych Panów. Od tego się zaczęła moja pasja do tego sportu. I pierdziele tzw. poprawność tego wspaniałego świata.
  • Odpowiedz