Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!

Szukam butów na swój ślub, mam upatrzony styl i mniej więcej modele, problem polega na tym, że mam szeroką stopę, i buty które teoretycznie powinny być ok, są za wąskie.
Możecie polecić jakiś sklep z takimi butami? Poza klasycznebuty i brogs, bo z nimi już się kontaktowałem.
A może macie jakieś marki które polecacie?
Patrzyłem głównie na Berwicki, ale też jestem otwarty na inne. Mierzyłem też Meka - były super, mam wrażenie że wygodniejsze od Berwicków, ale niestety poza budżetem, bo chciałbym się zamknąć w 800-1000zl.

A, komentarze typu 'to nie buty na ślub ' - dajcie spokój :)

#obuwie #buty #slub #wesele #klasycznaelegancja
Nojakotako - Hej Mirki! 

Szukam butów na swój ślub, mam upatrzony styl i mniej wię...

źródło: comment_16572987043kgOkZdvaJJ1xMxbn9hbQg.jpg

Pobierz
  • 12
@Poldek0000 też bym poszedł w czarne oxfordy ale brązowe brogsy i tak są o całą epokę lepsze od tych koszmarków, które widać na polskich ślubach i weselach
@Admiral16: właśnie o to chodzi, że nasz ślub jest bardzo hmm... Nie jest pałacowy, bez nadęcia, oboje mamy bardzo luźne outfity, bardzo eleganckie buty by nawet i tutaj nie pasowały, stąd taki wybór. Całe wesele zresztą też w takim klimacie, więc sam rozumiesz.

A nie ukrywam, trochę mnie odpycha, jak w sklepie mi ktoś mówi 'na ślub tylko takie buty, te co pan wybrał się nie nadają', a już się z
@Fermiol: Finalnie padło na Berwicki, mimo że mega martwiłem się o rozmiar i właśnie sztywność - bo mierzyłem Meka i Berwicki - no i Mega są mega wygodne od pierwszego włożenia - ale berwicki już udało mi się rozchodzić trochę, i jest ok - mam miesiąc do ślubu, więc na spokojnie je rozchodze jeszcze.
@Admiral16: @Kshaq: finalnie padło na takie, o:
Nojakotako - @Fermiol: Finalnie padło na Berwicki, mimo że mega martwiłem się o rozmi...

źródło: comment_1659029814sspy6w9kuXsxIHvUTrUIT4.jpg

Pobierz