Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: Braun nosi pelerynkę wolnościowca. Wolnościowiec gospodarczy nie zamyka sklepów w niedziele, nie sprzyja Rosji i nie chcę wyjść z UE ( może jedynie chcieć zmienić warunki ) i najważniejsze nie ma gwoździa w mózgu. Wolnościowe nie stawia religii nad gospodarką i nie chce opierać prawa na chrześcijaństwie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cypionat: Samo zamykanie sklepów jest ok jeśli to decyzja właściciela. Dopiero sam obowiązek zamknięcia, jak mamy obecnie, to jest dopiero zamordyzm.
W jaki sposób Braun sprzyja Rosji? Kieruje się polskim interesem, a nie ukraińskim - a nie są one zbieżne.
Wyjście z ue - to należy uczynić jak najszybciej. Potem jakaś umowa o wolnym handlu jak uk.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Polski interes to wzmocnić NATO. Przecież Braun głosował za zamknięciem handlu w niedziele. Podaj mi przykład jego działań wolnościowych. Zwykły katol który wprowadziłaby to co jest w Arabii Saudyjskiej tyle że na podstawie chrześcijaństwa nie islamu. Zwykły pożyteczny dla Putina idiota. Wolność gospodarcza to otwarte granice w UE i otwarty wewnętrzny handel i usługi. Jakby ten twój braun doszedł do koryta byś miał unię z Białorusią i Rosją i już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitalis: super jest grzanie jednego zlego wydarzenia między Polską a Ukrainą w momencie w którym Ukraina atakowana jest przez kraj/twór przez który Polska cierpiała ponad 100 lat.
  • Odpowiedz
  • 1
@jos: Jednego wydarzenia xD czy ty się słyszysz? Wymordowali setki tysięcy w tym moją rodzinę, a pomogli tylko Rosjanie.Gdzie było ak ja się pytam?
  • Odpowiedz
  • 1
@Kapitalis: Jak możesz popierać Brauna i mieć w opisie takie coś: Rząd jest zbędnym złem, a najlepszym i najbardziej praktycznym sposobem na życie jest wolność.


@Cypionat: Braun to nie mój ideał, ale lepszy wróbel w garści.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitalis: no tak, I NIKT O NIM NIE ZAPOMINA. Nigdy nie był tak medialny temat jak teraz ale jak sie ma rozum i godność czlowieka to mozna poczekać, aż ruscy którzy gnebili Polskę i Polaków DZIEŃ W DZIEŃ od 1772 do 1989 (z małą przerwą miedzy 1 a 2 WŚ), łaskawie wyjadą z Ukrainy i wtedy wrocić do sprawy Wołynia.
A wiesz, że Ukraińcy nie chcą zabijać nadal Polaków (pomijając margines
  • Odpowiedz
  • 1
@jos: Co to za brednie? Rosja powstała w 1991r. Za prl j agresję na czechosłowację też przepraszasz? ZSRR miało wiele narodowości, w tym Dzierżyńskiego przypominam, a większość niektórych armii czerwonej stanowili Ukraińcy.
  • Odpowiedz