Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roszej: @OlekBB: tak robiłem, jak pociągnę za sznurek to odblokowuje możliwość otwarcia/zamknięcia bez napędu. Guzik czerwony włącza blokadę ponownie, i ta sznurku i na guziku jestem w stanie ręcznie zamknąć i otworzyć bramę. Pilot uruchamia napęd, pasek się kręci, ale nie porusza tego elementu.wiec domysł się, że coś się tam uszkodziło.
@asasello: ale czekasz chwilę po uruchomieniu napędu z pilota ?
W napędach hormann'a jest czasem tak ,że pasek napędu zrobi prawie całe "kółko" w szynie zanim złapie wózek.
W tym przypadku może być podobnie.
Druga sprawa to jeśli ktoś rozłączył napęd przy bramie zamkniętej ,a ty chcesz to zablokować w innej pozycji to na 99% przestawi się droga bramy ( to co napęd pamięta jako pozycja zamknieta/otwarta).
Jeśli się na tym
@asasello jeżeli brama była zamknięta a ty ja odblokowałeś ręcznie i się otworzyła to teraz ten element na pasku jest w innym miejscu i silnik musi trochę pokręcić aby "zaskoczylo"
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OlekBB: @roszej: ok, spróbuję odczekać na załapanie, z tą firmą to jest taka sytuacja, że do bramy i się nie znamy (). Gość zamontował i jedzie do mnie 2 miesiące na poprawki. Ciągle zbywa, #!$%@? parch.
Pewnie jest tak jak napisał @roszej. Jak rozsprzeglisz i otworzysz ręcznie bramę to potem musisz ją zamknąć i pilotem pstrykać żeby napęd się kręcil i wpadł w odpowiednią zapadkę i załapał bramę. Ja przynajmniej tak mam w Hormannie