Wpis z mikrobloga

@Ralphs: celuje w 4090 / 4080ti normalnie bym kupił 1200w natomiast 1500w jest tansze od 1200w o ile wybiore teraz uzywany ze zrzutu pokoparkowych xd a roznica pomiedzy dobrym 850w a 1500w to okolo 300zl...
  • Odpowiedz
@Ralphs: Dlatego zapytałem, w jaki sposób są używane że używka może zniechęcać. Ten zasilacz to dokladnie: BE QUIET! Dark Power 12 1500W Titanium a jego cena to 1000zl zamiast ok 1900. Sam w swoim komputerze uzywam karty graficznej pokoparkowe (juz druga moja karta taka) natomiast nie wiem jak to wyglada w przypadku zasilaczy, czy sa jakos turbo zajechane stąd moje pytanie.. bo karty pracuja lepiej w koparce niz przy graczu
  • Odpowiedz
  • 2
@EntryMode Nikt Ci dobrej odpowiedzi nie udzieli, bo nie wiemy jak dany zasilacz był eksploatowany. Gdyby taki 1500w dark power chodził przez ostatnie pół roku 24/7 na 50% swojej mocy w chłodnym pomieszczeniu to nie zawahałbym się go kupić. Gorzej jak był żyłowany na ponad 90% w jakimś gorącym schowku na miotły.
  • Odpowiedz
@EntryMode: są górnicy i Janusze więc to zależy. Chad górnik ma klimatyzowaną serwerownię i nie obciąża sprzętu ponad miarę. Janusz wrzuca koparkę latem na poddasze przy zamkniętych oknach i goni 8 kart z 1 zasilacza bo he he płyta ma tyle slotów. Nie dowiesz się jak było. Zasilacz jak umiera to pociąga za sobą resztę. Serwerowy na ebayu z likwidacji jakiegoś datacenter to inna bajka ale nawet format nie jest
  • Odpowiedz
@EntryMode: jaki to zasilacz i do czego ? jak serwerowy to polata długo. Aaa do komputera to ATX, zasilacz w koparce nic nie robi tylko chodzi 24/h na dobę jak ma gwarancję to możesz kupować ale sprawdź wtyczki czy nie przepalone szczeólnie jeśli ma wpinane przewody do zasilacza
  • Odpowiedz